X-Menovský spinoff, film Deadpool, príde do kín v zime v roku 2016

7.10.2014|Ivet Kollarova|
X-Menovský spinoff, film Deadpool, príde do kín v zime v roku 2016

Štúdia Twentieth Century FoxMarvel Comics zverejnili dátum premiéry filmu Deadpool, ktorý príde do kín 12. februára 2016. Spinoff filmu X-Men bude režírovať Tim Miller a hlavnú postavu, Deadpool, a.k.a Wade Wilsona by si mal zahrať Ryan Reynolds (aj keď to zatiaľ nie je oficiálne potvrdené). Ten si postavu Wilsona zahral vo filme X-Men Origins: Wolverine, kým herec Scott Adkins stvárnil postavu Deadpoola po Wilsonovej premene.

A  štúdia Fox prinášajú aj ďalšie filmové novinky. Už nie taká potešujúca je správa o vyradení dátumu premiéry filmu Assassin´s Creed z kalendára na leto 2015. Adaptácia úspešnej video hry, v hlavnej úlohe s Michaelom Fassbenderom, mala mať premiéru 7. augusta 2015, ale kvôli početným prepisom scenára a produkčným nezrovnalostiam, sa premiéra filmu presúva až na rok 2016.

Následkom toho bude presun premiéry filmu, reboot Fantastic Four od režiséra Josha Tranka z 19. júna práve na 7. august 2015. Vyzerá to tak, že štúdia Fox si berú inšpiráciu od spoločností Disney a Marvel, ktoré svoj veľký hit Strážcovia galaxie rovnako uviedli v auguste a z filmu sa stal letný blockbuster. Fox určite dúfajú, že podobný osud má pred sebou aj film Fantastic Four. No a aby toho nebolo málo, štúdia Fox urobili ešte jednu zmenu. Premiéra filmu spoločnosti YA, adaptácia knihy od Johna Greena, Paper Towns sa presúva z 31. júla na 19. júna 2015.

Zdroj:  hollywoodreporter.com Foto © archív

Súvisiace články

Total Recall (1990)

Total Recall (1990)

Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) túži ísť na Mars, ale je od toho neustále odhováraný svojou krásnou ženou Lori (Sharon Stone). Vďaka...
Na doraz

Na doraz

Čo by ste urobili, keby vám uniesli vlastné dieťa? Respektíve, čo by ste urobili, ak by ste vedeli, že ešte môžete zasiahnuť a zmariť...