Pozrite si prvý trailer k filmu Minions, spinoff filmu Ja, zloduch

4.11.2014|Ivet Kollárová|
Pozrite si prvý trailer k filmu Minions, spinoff filmu Ja, zloduch

Nový film spoločnosti Illumination, Minions, predstavuje spinoff k filmu Ja, zloduch a predstaví nám trio mimoňov, Stuarta, Kevina a Boba, ktorí sa vybrali na cestu hľadať svojho pána. Ocitnú sa tak v New Yorku v roku 1968, po tom čo slúžili Egyptskému faraónovi, Draculovi, Napoleonovi, či dokonca dinosaurovi.

„Nájsť svojho pána bolo ľahké,“ prízvukuje rozprávač. „Udržať si ho už bol značný problém.“

Film Ja, zloduch 2 zarobil minulý rok celosvetovo 841 miliónov dolárov. Štúdiá Universal vkladajú podobnú nádej aj do filmu Minions, a dokazuje to aj „hlasové“ obsadenie filmu. V anglickom znení si tak vychutnáme herecké hviezdy ako Sandra Bullock, Jon Hamm, Allison Janney, či Steve Coogan.

Film Minions si pod režisérsku taktovku vzala dvojica Pierre CoffinKyle Balda, ktorí stoja za filmami Ja, zloduchBrian Lynch im napísal scenár. Film by mal mať premiéru 10. júla 2015.

Zdroj:  variety.com Foto © archív

Súvisiace články

Total Recall (1990)

Total Recall (1990)

Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) túži ísť na Mars, ale je od toho neustále odhováraný svojou krásnou ženou Lori (Sharon Stone). Vďaka...
Na doraz

Na doraz

Čo by ste urobili, keby vám uniesli vlastné dieťa? Respektíve, čo by ste urobili, ak by ste vedeli, že ešte môžete zasiahnuť a zmariť...