Pozrite si prvý trailer nového filmu režiséra J.C. Chandora, A Most Violent Year

26.11.2014|Ivet Kollárová|
Pozrite si prvý trailer nového filmu režiséra J.C. Chandora, A Most Violent Year

Režisér J.C. Chandor sa po roku opäť vracia na plátna kín. Po snímke Všetko je stratené, ktorá bola akousi one man show v podaní Roberta Redforda, Chandor prichádza s krimi drámou, A Most Violent Year. Film sa odohráva v roku 1981, kedy bolo mesto New York historicky jedným z najnebezpečnejších miest v Amerike.

Dej príbehu sa sústredí na ambiciózneho podnikateľa, Abela Moralesa, ktorý riadi petrolejový podnik a jeho ženu, ktorí si chcú splniť veľký americký sen. No stupňujúce sa násilie, úpadok a korupcia v meste zničí všetko, čo si vybudovali. Čo všetko musia urobiť, aby zachránili svoj podnik a ochránili svoju rodinu? V hlavných úlohách uvidíme Jessicu ChastainOscara Isaaca, ktorý nahradil pôvodne plánovaného Javiera Bardema. Okrem nich si vo filme zahrajú aj David Oyelowo, Albert Brooks, či Alessandro Nivola.

Snímka A Most Violent Year bude mať americkú premiéru 31. decembra. Kedy dorazí do slovenských kín, známe zatiaľ nie je.

Na ochutnávku nového filmu od J.C. Chandora, ponúkame trailer A Most Violent Year:

Zdroj:  hollywoodreporter.com

Súvisiace články

Total Recall (1990)

Total Recall (1990)

Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) túži ísť na Mars, ale je od toho neustále odhováraný svojou krásnou ženou Lori (Sharon Stone). Vďaka...
Na doraz

Na doraz

Čo by ste urobili, keby vám uniesli vlastné dieťa? Respektíve, čo by ste urobili, ak by ste vedeli, že ešte môžete zasiahnuť a zmariť...