Sony Pictures zrušil film Šialené interview

18.12.2014|Marko Aust|
Sony Pictures zrušil film Šialené interview

Filmová spoločnosť Sony Pictures zrušila distribúciu projekcie do US kín komédie Šialené interview o zavraždení severokoréjského diktátora Kima Čong-una, v ktorej si mali hlavné úlohy zahrať herci James Franco a Seth Rogen. Komédia sa mala dostať do US kín 25. decembra 2014.

Stalo sa to tak v súvislosti s hrozbami hackerskej skupiny Guardians of Peace, ktorá sa vyhrážala útokmi do kín. Spomínaná hackerská skupina v novembri hackla počítačovú sieť spoločnosti Sony Pictures, z ktorej odcudzili viacero filmov, údajov zamestnancov vrátane internej emailovej korešpondencie.

Slovenská premiéra filmu Šialené interview je predbežne naplánovaná na 25. februára 2015, je však možné že premiéra bude odsunutá poprípade zrušená. V prípade nových informácii vás budeme informovať.

Aktualizácia 17.00h: Podľa vyjadrenia slovenského distribútora Ita Film sa slovenská premiéra odkladá na neurčito.

Zdroj:  comingsoon.net Foto © Ita Film

Odporúčané články

Ratatouille – Dobrú chuť!

Ratatouille – Dobrú chuť!

Nová „pixarovka“ je tak trochu iná. A to hneď z dvoch dôvodov: Rodinná zábava sa v tomto prípade sústreďuje viac na ...
Filmové novinky na november 2016

Filmové novinky na november 2016

S mesiacom november vítame čoraz viac ochladzujúce sa počasie, ktoré sem tam spríjemnia slnečné lúče. Príjemne bude určite aj...
Divergencia

Divergencia

Americké Chicago bližšie nešpecifikovanej, post-apokalyptickej budúcnosti: V záujme zachovania trvalého mieru po poslednej celosvetovej...