Sony Pictures zrušil film Šialené interview

18.12.2014|Marko Aust|
Sony Pictures zrušil film Šialené interview

Filmová spoločnosť Sony Pictures zrušila distribúciu projekcie do US kín komédie Šialené interview o zavraždení severokoréjského diktátora Kima Čong-una, v ktorej si mali hlavné úlohy zahrať herci James Franco a Seth Rogen. Komédia sa mala dostať do US kín 25. decembra 2014.

Stalo sa to tak v súvislosti s hrozbami hackerskej skupiny Guardians of Peace, ktorá sa vyhrážala útokmi do kín. Spomínaná hackerská skupina v novembri hackla počítačovú sieť spoločnosti Sony Pictures, z ktorej odcudzili viacero filmov, údajov zamestnancov vrátane internej emailovej korešpondencie.

Slovenská premiéra filmu Šialené interview je predbežne naplánovaná na 25. februára 2015, je však možné že premiéra bude odsunutá poprípade zrušená. V prípade nových informácii vás budeme informovať.

Aktualizácia 17.00h: Podľa vyjadrenia slovenského distribútora Ita Film sa slovenská premiéra odkladá na neurčito.

Zdroj:  comingsoon.net Foto © Ita Film

Odporúčané články

Kingsman: Zlatý kruh

Kingsman: Zlatý kruh

Po tom čo prví Kingsmani zaznamenali v roku 2014 nečakane spanilú jazdu kinami a stali sa najúspešnejším filmom Matthewa Vaughna, bolo iba...
Malý veľký muž (1970)

Malý veľký muž (1970)

Film je postavený na rozprávaní staručkého, 121-ročného Jacka Crabba, ktorý prešiel búrlivými dejinami Divokého západu, bol u...