Jennifer Lawrence sa bude potápať naozaj hlboko

17.1.2015|Ivet Kollárová|
Jennifer Lawrence sa bude potápať naozaj hlboko

Štúdiá 20th Century Fox uzavreli dohodu s herečkou Jennifer Lawrence, ktorá sa tak predstaví v novej životopisnej snímke The Dive. Režisérom snímky by mal byť Francis Lawrence, režisér posledných troch filmov série Hry o život.

Ďalší významný režisér, James Cameron bude snímku prostredníctvom svojej spoločnosti Lightstorm Entertainment produkovať. Spolu s ním sa produkcie ujmú aj Rae Sanchini a Barry Josephson. Dana Stevens pracuje na scenári k filmu.

Film The Dive je založený na skutočnom príbehu dvoch free-diveroch (potápači, ktorí sa bez prístrojov a na jedno nadýchnutie potápajú do hĺbky), Francisca “Pipin“ Ferrerasa a jeho ženy Audrey Mestre, ktorí súťažili o najhlbší ponor na jedno nadýchnutie. Jennifer si zahrá Audrey Mestre.

Kedy sa snímka The Dive začne natáčať známe nie je. Herečka by mala v dohľadnej dobe začať pracovať na natáčaní ďalšieho životopisného filmu, Joy o žene, ktorá vynašla Zázračný Mop, Joy Mangano. Na snímke bude opäť spolupracovať s režisérom Davidom O. Russellom.

Zdroj:  variety.com Foto © Depositphotos

Súvisiace články

Filmové novinky na máj 2017

Filmové novinky na máj 2017

Mesiac máj je lásky čas. My, milovníci filmu si našu lásku k filmom uctievame návštevou kina. Mesiac máj možno neponúkne veľa...
Uteč

Uteč

Málokedy sa stáva, že celovečerný debut vzbudí až takú pozornosť ako sa to podarilo filmu Uteč od Jordana Peela. Zámorskí kritici sú z...