Rosamund Pike sa objaví v novom politickom thrilleri High Wire Act

22.7.2015|Ivet Kollárová|
Rosamund Pike sa objaví v novom politickom thrilleri High Wire Act

Štúdia Radar Pictures finišujú s obsadzovaním svojho najnovšieho projektu, politického akčného thrilleru High Wire Act. K hercovi Jonovi Hammovi, známom predovšetkým úlohou Dona Drapera zo seriálu Mad Men, sa pridala herečka Rosamund Pike, ktorej úloha vo filme Stratené dievča vyniesla nomináciu na Oscara.

Režisérom snímky je Brad Anderson, ktorému pomôže scenár od Tonyho Gilroya. Producentmi filmu sa stali Mike Weber, Ted Field a Gilroy.

Snímka sa odohráva v Bejrúte v roku 1980 a sleduje bývalého amerického diplomata Masona Skilesa (Hamm), ktorý je povolaný späť do služby. Jeho misiou je záchrana bývalého kolegu, ktorý je väznený skupinou zodpovednou za smrť jeho rodiny. Pike si zahrá úlohu CIA agentky, ktorá pracuje v utajení na americkej ambasáde a má za úlohu udržať Masona nažive a doviesť záchrannú misiu do úspešného konca.

Bližšie informácie o natáčaní filmu, či dátume premiéry známe zatiaľ nie sú.

Zdroj:  variety.com Foto © Depositphotos

Súvisiace články

Total Recall (1990)

Total Recall (1990)

Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) túži ísť na Mars, ale je od toho neustále odhováraný svojou krásnou ženou Lori (Sharon Stone). Vďaka...
Na doraz

Na doraz

Čo by ste urobili, keby vám uniesli vlastné dieťa? Respektíve, čo by ste urobili, ak by ste vedeli, že ešte môžete zasiahnuť a zmariť...