Anne Hathaway sa objaví v miniseriáli The Ambassador´s Wife

19.8.2015|Ivet Kollárová|
Anne Hathaway sa objaví v miniseriáli The Ambassador´s Wife

Herečka Anne Hathaway si zahrá hlavnú úlohu v novom miniseriáli The Ambassador´s Wife. Seriál je inšpirovaný rovnomenným románom od spisovateľky a žurnalistky Jennifer Steil. Momentálne sa pre seriál hľadá TV stanica, na ktorej bude odvysielaný. O jeho produkciu sa okrem Hathaway postará aj Mark Gordon, producent seriálu Myšlienky vraha.

Román The Ambassador´s Wife vyšiel len minulý mesiac, no už stihol uchvátiť celý svet. Príbeh je inšpirovaný autorkiným manželstvom s bývalým anglickým ambasádorom v Jemene, Timothym Torlotom. V roku 2010 sa Torlot stal terčom samovražedného bombového útoku. Po tomto incidente sa kvôli bezpečnosti Steilová spolu s dcérou musela presunúť až do konca úradného obdobia jej manžela do Jordánska.

Hathaway si zahrá Mirandu, ktorá žije síce obmedzený, ale pohodový život. Neustále je obklopená ochrankou – no napriek tomu, sa ju podarí uniesť. Román sa sústredí na dlhú cestu, na ktorej musia Miranda a jej manžel čeliť rôznym prekážkam, aby mohli byť opäť spolu.

Anne Hathaway, ktorá za úlohu v muzikáli Bedári získala Oscara, sa najbližšie predstaví vo filme The Intern, v ktorom si po jej boku zahral aj Robert De Niro. Film príde do kín 24. septembra.

Zdroj:  ew.com Foto © Depositphotos

Súvisiace články

Filmové novinky na máj 2017

Filmové novinky na máj 2017

Mesiac máj je lásky čas. My, milovníci filmu si našu lásku k filmom uctievame návštevou kina. Mesiac máj možno neponúkne veľa...
Uteč

Uteč

Málokedy sa stáva, že celovečerný debut vzbudí až takú pozornosť ako sa to podarilo filmu Uteč od Jordana Peela. Zámorskí kritici sú z...