Vychutnajte si upútavku k filmu Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej od Tima Burtona

4.5.2016|Marko Aust|
Vychutnajte si upútavku k filmu Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej od Tima Burtona

Po krátkom virálnom videu, z ktorého sme sa moc nedozvedeli, vyšla teraz konečne plnohodnotná upútavka k filmu Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej od Tima Burtona, filmová adaptácia úspešného románu od Ransona Riggsa, ktorý vyšiel v roku 2011 a bol preložený tiež do českého i slovenského jazyka.

Šestnásťročný Jacob v podaní Asu Butterfielda sleduje stopy, ktoré zanechal jeho milovaný dedko. Tie ho zavedú na tajomný ostrov, kde objaví ruiny bývalej zvláštnej školy pre neobyčajné deti. Počas prechádzania chodbami a opustených spální objavuje že jeho pôvodní obyvatelia boli viac než zvláštni a majú neuveriteľné schopnosti. Rovnaké schopnosti majú však i ich nepriateľia, a nakoniec Jacob zistí že jeho vlastná a zvláštna schopnosť môže zachrániť jeho nových priateľov.

Úlohu slečny Peregrinovej stvárni herečka Eva Green (Penny Dreadful), v ďalších úlohách uvidíme Samuela L.Jacksona, Judi Dench či Chrisa O'Dowda.

Slovenská premiéra filmu Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej je naplánovaná na 29. septembra 2016.

Zdroj:  MovieMania.sk Foto © CinemArt

Súvisiace články

Zomrel herec Roger Moore

Zomrel herec Roger Moore

Dnes vo veku 89 rokov zomrel britský herec Roger Moore, ktorý sa preslávil hlavne postavou Jamesa Bonda. Túto ikonickú postavu stvárnil ako...