Margot Robbie sa predstaví ako ženská verzia Robina Hooda vo filme Marian

9.3.2017|Ivet Kollárová|
Margot Robbie sa predstaví ako ženská verzia Robina Hooda vo filme Marian

Štúdia Sony sa púšťajú do nového projektu, ktorý sa, ako jeden z mnohých projektov, ktoré vznikajú v Hollywoode, priamo, či nepriamo sústredí na postavu Robina Hooda. Do hlavnej úlohy drámy Marian o slúžke, ktorá sa po smrti Robina Hooda sama stane legendou, si Sony vybralo herečku Margot Robbie.

Scenár k filmu píše Pete Barry. O režisérovi sa momentálne rokuje. Pod produkciu filmu sa podpíšu Amy Pascal, Donald De Line a Robbie spolu s jej produkčnou spoločnosťou LuckyChap Entertainment. Nový film Marian, či tzv. spin-off k filmu Robin Hood, sa zameria na slúžku a Robinovu lásku života, Marian, ktorá po jeho smrti povedie ľud do osudovej bitky, ktorá nie len, že rozhodne o osude kráľovstva, ale zároveň pozdvihne posolstvo Robina Hooda.

Ďalší film s tematikou Robina Hooda vznikol pod hlavičkou štúdii Lionsgate, ktoré do hlavných úloh obsadili Tarona Egertona, Jamieho FoxxaJamieho Dornana. Film s názvom Robin Hood: Origins bude mať premiéru v marci 2018. Okrem toho sa koncom roka začne natáčať ďalšia, viac futuristickejšia verzia Robina Hooda, o réžiu ktorej sa postará majster vizuálnych efektov Hasraf ‘HaZ’ Dulull. A americká stanica CBS natáča novodobý seriál s názvom A Burglar's Guide to the City.

Zdroj:  hollywoodreporter.com Foto © Depositphotos

Súvisiace články

Zomrel herec Roger Moore

Zomrel herec Roger Moore

Dnes vo veku 89 rokov zomrel britský herec Roger Moore, ktorý sa preslávil hlavne postavou Jamesa Bonda. Túto ikonickú postavu stvárnil ako...