Začalo sa nakrúcanie snímky Fantastické zvery a ich výskyt 2

4.7.2017|Marko Aust|
Začalo sa nakrúcanie snímky Fantastické zvery a ich výskyt 2

Film Fantastické zvery a ich výskyt z pera svetoznámej autorky J.K.Rowling sa dočká nového pokračovania. Film od štúdia Warner Bros zatiaľ nemá oficiálny názov, je druhým filmom z chystanej série, ktorá ich má obsahovať spolu päť filmov. Režírovať ho bude režisér David Yates (Legenda o Tarzanovi, Harry Potter), uvideol portál Comingsoon.

V novom pokračovaní Fantastické zvery a ich výskyt 2 sa stretneme opäť s čarodejníkom Newtom Scamanderom, ktorého stvárni oscarovský držiteľ Eddie Redmayne (Dánske dievča, Teória všetkého). Spolu s ním sa na striebornom plátne objavia aj Johnny Depp v úlohe temného čarodejníka Gellerta Grindelwalda. Jude Law sa predstaví ako mladý Albus Dumbledore, ktorého dobre poznajú všetci fanúšikovia príbehov o Harry Potterovi ako riaditeľa Rockfordu. Ďalej sa vo filme predstavia Katherine Waterston, Alison Sudol, Queenie Goldstein a Dan Fogler.

Scenár k filmu napísala J.K.Rowling, dej sa začína o niekoľko mesiacov neskôr v roku 1927 po tom, čo Newt odhalil zlého čarodejníka Gellerta Grindelwalda. Tomu sa však podarilo dramatický utiecť a zhromaždiť svojich následníkov. Z New Yorku sa presunieme do Londýna a Paríža a dej by mal byť prepojený i s príbehmi zo sveta slávneho čarodejníka Harryho Pottera, čo určite poteší fanúšikov.

Produkciu filmu zabezpečujú David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves spolu s spoločnosťou Lionel Wigram s výkonnými producentmi ako Tim Lewis, Neil Blair, Rick Senat a Danny Cohen.

Na záver máme dobrú správu pre slovenských divákov, slovenská premiéra Fantastic Beats 2 bude súčasne so celosvetovou premiérou a to 15. novembra 2018.

Zdroj:  comingsoon.net Foto © Continental Film

Odporúčané články

Smutná diva Viera Strnisková

Smutná diva Viera Strnisková

(30.10.1929, Hlohovec - 31.8.2013) Málokedy bola so svojimi výkonmi spokojná, stále sa snažila zlepšovať. Viac ako popularitu si vážila...
Som číslo štyri (I Am Number Four)

Som číslo štyri (I Am Number Four)

Máme tu ďalší film natočený na motívy knižného bestselleru. Stoja za ním zvučné mená – produkcie sa chopil Michael Bay a scenára...
Wonder Woman

Wonder Woman

Filmové univerzum DC Comics to má náročné. Po tom, ako odštartovalo slušným Mužom z ocele sa plánovalo obrovský útok na kinosály...