MovieMania: novinka Komentáre k filmom!

22.11.2005|-ma-|
MovieMania: novinka Komentáre k filmom!

Milí čitatelia,

pripravili sme pre vás ďalšiu novú "featuresu", a to Komentáre. Ku každému filmu, ktorý máme v databáze (databáza sa pravidelne aktualizuje o ďalšie filmy) môžete pridať svoj vlastný komentár. S komentárom môžete daný film aj ohodnotiť. Hodnotenie je škále od polhviezdičky (najhoršie hodnotenie) až po plných 5 hviezdičiek (najlepšie hodnotenie). Aby ste mohli pridávať komentáre, potrebujete byť prihlásený pod vlastným užívateľským kontom, čo má tiež výhodu, že nikto iný nebude písať komentáre pod vaším menom, resp. nickom. Pokiaľ ešte nie ste zaregistrovaní, môžete sa veľmi jednoducho zaregistrovať kliknutím na link "Zaregistrovať sa" vpravo hore (na obrázku č.1 je to znázornené červeným rámikom). Registrácia je rýchla, stačí len meno, resp. nick, heslo a email. Email podľa možností vyplňte pravdivý, môže slúžiť na komunikáciu s nami alebo na posielanie zabudnutých hesiel.


Obr.1: Prihlásenie resp. registrácia nového užívateľa

Po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení môžete pridávať svoje vlastné komentáre a hodnotenie. Stačí kliknúť na link "Pridaj svoj komentár" (označené červeným rámikom na obrázku č.2). Na formulári už len stačí napísať text a zvoliť hodnotenie resp. sa zdrzať hodnotenia, meno sa vám automaticky predvyplní. Film si môžete vybrať buď z SK TOP10, z programu kín, alebo si ho vyhľadať zo sekcie Tabuľky.


Obr.2: Pridávanie komentárov

Dúfame, že sa vám táto "featuresa" zapáči a tešíme sa na vaše komentáre. Akékoľvek otázky, prípomienky nám môžete adresovať na mail: webmaster@moviemania.sk.

 

Zdroj:  MovieMania

Súvisiace články