Súťaž o DVE vstupenky na VIP premiéru filmu Wrestler

16.9.2009|redakcia MovieMania.sk|
Súťaž o DVE vstupenky na VIP premiéru filmu Wrestler MovieMania pre Vás pripravila súťaž o 2 špeciálne vstupenky na VIP premiéru filmu Wrestler, ktorú firma SPI pripravila na pondelok 21.9.2009. Premietať sa bude v Palace Cinemas Aupark a vy máte jedinečnú možnosť vidieť tento film na slovenských plátnach ako prví..

O filme:
Randy „Baran“ Robinson (Mickey Rourke) býval kedysi v ringu tým najlepším. Bol hrdinom videohier a všetkých chalanov. O dvadsať rokov neskôr sa snaží žiť zo svojej niekdajšej slávy, no keď dostane srdcový infarkt, chce svoj život vyplniť tým, čo má zmysel: skontaktovať sa so svojou dcérou, ktorá má naňho ťažké srdce, a opäť počuť rev rozvášneného publika...

Táto špeciálna predpremiéra sa uskutoční už v pondelok 21.septembra, o 19 hodine v sále 6 v Auparku. Ak chcete byť medzi prvými čo uvidia tento film v slovenských kinách, neváhajte a zapojte sa!

Súťaž trvala od 16. septembra do 20. septembra 2009.

Odpoveď na súťažnú otázku pošlite na adresu: sutaz@moviemania.sk a do predmetu mailu napíšte heslo: Wrestler

Súťažná otázka znie:
Vo filme si po boku Mickeyho Rourka zahralo aj pár pekných herečiek. Napíšte nám meno aspoň jednej z nich.

Každému, kto pozorne sleduje náš web nebude problém poslať správnu odpoveď. Ak však potrebnú informáciu na našom webe nezaregistrovali, odporúčame poobzerať sa.

Dôležité: Nezabudnite k odpovedi napísať aj kontaktné údaje (meno, adresa, PSČ, telefón) na zaslanie prípadnej výhry. Vami zadané údaje nebudú poskytnuté tretím osobám.

Email s odpoveďou posielajte len 1x, v prípade že bude poslaných viacero emailov z rovnakého emailového účtu alebo z viacerých emailových účtov s rovnakou poštovou adresou, z hľadiska fair-play budú tieto nadbytočné emaily vyradené zo súťaže.


Súťaž bola ukončená 20.septembra 2009. Výhercov zverejníme čoskoro po ukončení súťaže a zároveň ich budeme informovať. Zdroj:  MovieMania.sk Foto © SPI Intl.
Odpoveď:
Meno a priezvisko:
Email:
Adresa:
 

Súvisiace články