Michael Caine nestarne

9.9.2010|Ľubo Martiniak|
Michael Caine nestarne

Pekne sa nám to kompletizuje. Michael Caine sa zrejme (aktuálne sa s hercom rokuje) objaví v pokračovaní Cesty do stredu Zeme s pôvodným názvom Journey 2: The Mystrious Island. Pridá sa tak k dnes už známemu osadenstvu Dwayne „The Rock“ Johnsona a Josha Hutchersona. Tým ktorí si tohto ešte stále čiperného Nolanovho dvorného pána herca nedokážu predstaviť v 3D nadupanom rodinnom dobrodružstve, musím podotknúť, že bude hrať jednoducho onoho strateného dedka, ktorého sa Johnson vyberie hľadať cez strastiplné dobrodružstvá na tajuplný a ako inak monštrami posiaty ostrov. To však nič nemení na tom, že Caine sa bude musieť slušne oháňať, pretože ho čakajú i nejaké tie akčné scény, z ktorých jedna zahŕňa dokonca obrie včely. Som sám, kto chce Cainea zazrieť v takejto pre neho netypickej snímke?

Film samotný dostal na starosť Brad Peyton, ktorý má na krku len nechválne priemerné pokračovanie detskej zvieracej komédie Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore. Ako toto dopadne, netuší dnes ešte nikto. Aspoňže náhrada za Brendana Frasera (trilógia Múmia), ktorému križovatka v diári nedovolila (ktohovie?) zahrať si v pokračovaní, bude minimálne vyrovnaná. Natáčanie začína v neskorom októbri v severnej Karolíne a na Havaji, a ako to všetko dopadne sa dozvieme snáď 23. Septembra 2011. Ak samozrejme všetko nevyzreje úplne inak a film uzrie svetlo sveta akurát tak na DVD.

Zdroj:  MovieMania.sk Foto © Miramax

Súvisiace články

Filmové novinky na august 2020

Filmové novinky na august 2020

Akoby mávnutím čarovného prútika sme sa prehupli do druhej polovice leta, do mesiaca august. Mesiac, ktorý do kín prinesie o pár snímok...