Nové jesenné seriály 2013 z UK

2.10.2013|-ma-|
Nové jesenné seriály 2013 z UK

Ani Veľká Británia nezostala bokom pri uvádzaní nových seriálov na jeseň 2013. Dnes predstavíme trojicu nových seriálov z UK a to: Atlantis, Wrong Mans a Peaky Blinders. Dobrodružný fantasy seriál Atlantis je inšpirovaný gréckou mýtológiou. Hrdina Jason prichádza do zvláštneho starobylého mesta Atlantis, kde ho čakajú rôzne dobrodružstvá. V pilotnom dieli sa dostane do stretu s Minotaurom v temnom podzemnom labyrinte.

Wrong Mans je britským sitcomom z dielne BBC Two. V seriáli vystupuje dvojica kolegov z kancelárskej firmy Sam Pinkett (Matthew Bayton) a Phil Bourne (James Corden), ktorí sa náhle zaplietli do kriminality, sprisahania a korupcie, po tom čo Sam odpovedal na vyzvánanie telefónu z miesta automobilovej nehody.

Seriál Wrong Mans

Posledný z trojice Peaky Blinders je o kriminálnom gangu rovnakého znenia, ktorý pochádzal z Birminghamu z obdobia na prelome 19.storočia a 20.storočia. Zaoberali sa hlavne dostihovými sázkovými podvodmi, výpalného a krádeží. Názov gangu vraj pochádza zo žiletiek, ktoré si všívali do prednej časti plochých čiapok, aby mohli byť v prípade nutnosti použité ako zbrane. Na čele gandu stojí krutý Tommy (Cillian Murphy). Do Birminghamu prichádza z Belfastu policajný šéf v podaní Sama Neilla, ktorý sa rozhodne vyčistiť Birmingham od kriminality. Seriál produkuje BBC.

Zdroj:  MovieMania.sk Foto © archív

Súvisiace články