Hviezdy zo seriálu Teória veľkého tresku sú stále bez zmlúv

17.7.2014|-ma-|
Hviezdy zo seriálu Teória veľkého tresku sú stále bez zmlúv

Štúdio Warner Bros Television je presvedčené, že dohoda padne ešte pred začatím novej 8 série televízneho seriálu Teória veľkého tresku.

Pred štyrmi mesiacmi prebehli správy, že CBS a Warner Bros sa dohodli na pokračovaní tohto úspešneho seriálu o ďaľšie tri série (8 až 10 séria). Avšak doteraz hlavné hviezdy tohto seriálu Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg a Kunal Nayyar sú stále bez zmlúv.

Trio Parsons, Galecki a Cuoco, ktorí v súčasnosti zarábajú 325.000 dolárov za 1 epizódu ako uviedol zdroj pre The Hollywood Reporter, požadujú zvýšenie honoráru až na 1.000.000 dolárov za polhodinovú epizódu. O zvýšenie žiadajú aj Helberg a Nayyar.

Ako ďalej zdroj uviedol zatiaľ nedošlo k žiadnemu posunu v rokovaniach či dohode. Avšak očakáva sa, že k dohode príde ešte skôr než sa rozbehne 8 séria.

Seriál Teória veľkého tresku patrí medzi najobľúbenejšie seriály, v priemere za 1 týžden si ho pozrie neuveriteľných 20 miliónov divákov. Na televízne obrazovky sa opäť vráti už v poradí 8 série v pondelok 22. septembra 2014.

Zdroj:  Hollywood Reporter

Súvisiace články