Film Lepšie teraz ako nikdy ide do slovenských kín

10.9.2014|-ma-|
Film Lepšie teraz ako nikdy ide do slovenských kín

Ďalším z filmov, ktorý má v tomto týždni premiéru v slovenských kinách je film Lepšie teraz ako nikdy.

V tejto romantickej komédii uvidíme v hlavných úlohách herecké stálice ako Michael Douglas a Diane Keaton. Michael Douglas (Základný inštikt, Nepovedz ani slovo) si vo filme zahral nepríjemného realitného makléra Orena Littlea, ktorý rád robí ľudom schválnosti. Znáša sa len s dlhoročnou kolegyňou Claire, ktorá je tiež protivná ako on.

Oren chce odísť do dôchodku, tak chce predať posledný dom a v pokoji odísť na odpočinok. Susedom sa vyhýba, keď sa im práve nestažuje alebo nerobí zase naprieky. Dokonca vytrvalo odmieta pozvania na mojito od Leah, ktorú si zahrala Diane Keaton. Jedného dňa sa Orenov život obráti hore nohami, keď sa u neho nečakane objaví jeho syn Luke, aby sa dočasne postaral o jeho deväťročnú dcéru Sarah, o existencii ktorej nemal vôbec tušenia.

Režisérom je Rob Reiner, ktorý už má s komédiami skúsenosti (Keď Harry stretol Sally, Americký prezident, Druhá šanca).

Film vám viac priblíži filmový trailer s titulkami a tiež si môžete pozrieť fotky v fotogalérii. Do slovenských kín ide vo štvrtok 11.septembra 2014.

Zdroj:  MovieMania.sk Foto © Barracuda Movie

Odporúčané články

Filmové novinky na september 2020

Filmové novinky na september 2020

Nešťastný rok 2020 ubieha ako voda a povedzme si na rovinu, v niektorých momentoch by mohol aj rýchlejšie, aby sme sa ho čím skôr...
Statočný herec Horst Buchholz

Statočný herec Horst Buchholz

(4.12.1933 - 3.3.2003, Berlín, Nemecko) Pochádza z rodiny obuvníka. Navštevoval všeobecno vzdelávaciu školu a potom chcel študovať...