Nové seriály na jeseň 2014 (1)

17.9.2014|-ma-|
Nové seriály na jeseň 2014 (1)

Jeseň pomaly klope na dvere, posledné horúce letné dny sú už za nami a začína nám nová seriálová jesenná sezóna 2014/2015. Ako každý rok, aj tentoraz nás opäť čaká bohatá záplava nových televíznych seriálov.

Prehľad vám ponúkneme v abecednom poradí jednotlivých TV staníc s stručným popisom a dátumom premiéry.

V tejto prvej časti začneme televíznou spoločnosťou ABC, ktorá pripravila na túto sezónu niekoľko nových seriálov.

V komiediálnom seriáli Black-ish uvidíme komika Anthonyho Andersona ako Dreho, hlavu rodiny. Jeho ženu miešanku Rainbow si zahrá Tracee Ellis Ross. Otca Dreho si zahrá filmová hviezda Laurence Fishburne. Premiéra 24. septembra 2014.

V rodinnom sitkome s názvom Cristela sa objaví Cristel Alonzo, ktorý ako študent právnickej fakulty nastúpi na neplatenú stáž v advokátskej kancelárii. Premiéra sitkomu odštartuje 10.októbra 2014.

Ioan Gruffudd si v seriáli Forever zahrá úlohu newyorského súdneho lekára Henryho Morgana, ktorý v sebe uchováva tajomstvo - nemôže zomrieť. Po boku kolegu detektíva Jo Martineza (Alana De La Garza) študuje Morgan mŕtvoly v snahe odhaliť tajomstvo svojej nesmrteľnosti. V seriáli sa objavia ešte Judd Hirsch, Donnie Keshawarz a Joel David Moore. Premiéra seriálu je 22.septembra 2014.

Seriál How to Get Away With Murder je thriler z právnického prostredia, kde uvidíme Violu Davis v úlohe mocichtivej Shondy Rhimes z prestížnej právnickej firmy a vyučuje v právnickej škole. Premiéru má 25.septembra 2014.

Manhattan Love Story je ďalším komediálnym seriálom, ktorý bude vo forme vnútorných monológov dvojice, týpka z New Yorku (Jake McDorman) a pipky (Analeigh Tipton). Ako ich vzťah pokračuje, objavia sa aj komplikácie.  Tento seriál odpremiéruje 30. septembra 2014.

Posledným seriálom zo stajňe ABC je komédia Selfie, kde uvidíme Karen Gillan v úlohe Elizy Dooley, ktorá v snahe sa stať slávnou je posadnutá sociálnymi sieťami Facebook a Instagram, avšak bez nejakého úspechu. V zúfalstve si najme Henryho Higenbottama (John Cho), ktorý jej má vylepšiť imidž. Premiéra 30. septembra 2014.

Z BBC Amercia predstavili len jeden nový seriál Indruders, ktorý už mal premiéru koncom augusta, v týchto dňoch už odvysielala štyri epizódy. V seriáli uvidíme Johna Simma v úlohe Jacka Whelana bývalého losangeleského policajta. Jack Whelan sa s manželkou presťahoval na pacifický severozápad, kde chcel nájsť kľudnejší život. Situácia sa však zamotá, keď ho príde navštíviť starý priateľ (Tory Kittles) s žiadosťou o pomoc pri vyšetrovaní vraždy.

Ďalšie nové seriály predstavíme čoskoro v následujúcich častiach. 

Zdroj:  MovieMania.sk Foto © Depositphotos

Súvisiace články