Nové seriály na jeseň 2014 (2)

18.9.2014|-ma-|
Nové seriály na jeseň 2014 (2)

V prvej časti sme informovali o seriálových novinkách od ABC a BBC America, v druhej časti sa zameriame na ďalšie nové seriály, ktoré nám na túto jesennú sezónu ponuknú televízne spoločností CBS a CW. 

Začneme CBS ktorá pripravila niekoľko nových seriálov. V seriáli Madam Secretary si Tea Leoni zahrá bývalú agentku CIA. Jej bývalý šéf (Keith Carradine), ktorý je teraz prezidentom USA ju požiada aby vzala miesto štátneho tajomníka. Svojím nekonvenčným prístupom k politike spôsobí rozruch v Washingtone D.C., popri tom zvláda aj rodinný život ako manželka a matka. Ďalej uvidíme v seriáli aj Tima Dalyho a Bebe Neuwirtha. Premiéra 21.septembra 2014.

Hlučná športovo založená rodinka z Bostonu bude stredobodom nového sitcomu The McCarthys. O humor nebude núdza, keď hlava rodiny požiada homosexuálneho syna nešportovca, ktorý je čiernou ovcou rodiny aby robil asistenta basketbalového trénera. V sitcome budú hrať Tyler Ritter, Laurie Metcalf, Jack McGee, Jimmy Dunn, a Joey McIntyre, ktorého si hlavne staršie ročníky budú pamätať ako člena hudobnej skupiny New Kids on the Block. Premiéra bude v neskoršom období a to 30.októbra 2014.

Ďalší seriál NCIS: New Orleans je voľným pokračovaním dramatického krimi seriálu NCIS, v ktorom budú účinkovať Scott Bakula, Lucas Black, Zoe McLellan, a C.C.H. Pounder. Televíznu premiéru má 23.septembra 2014.

Scorpion je akčný seriál s geniálnym Walterom O'Brienom (Elyes Gabel), ktorý so skupinou podivínov s podivuhodnými počítačovými znalosťami rieši najzložitejšie problémy. Ďalej hrajú Katharine McPhee, Robert Patrick, a Eddie Kaye Thomas. Premiéru má 22.septembra.

Poslednou seriálovou novinkou od CBS je šokujúci seriál Stalker plný násilia je o špeciálnej odnoži losangeleskej polície, ktorá sa zameriava stalkermi, voyermi a ďalšími nebezpečnými indivíduami, ktorí sa zameriavajú hlavne na ženy, často so smrteľnými následkami. Hlavnú dvojicu si v seriáli zahrajú Maggie Q a Dylan McDermott. Tento seriál odpremiéruje 1.októbra 2014.

Televízna spoločnosť CW na túto sezónu pripravila dva nové seriály. Prvý s názvom The Flash je voľným pokračovaním seriálu Arrow. O tomto očakávanom seriáli sme už písali v tomto článku. Hlavným hrdinom je Barry Allen s nadprirozdenými schopnosťami, ktorý dokáže vyvinúť nadmernú rýchlosť. S ním spolupracuje detektív Joe West (Jesse L. Martin). V ďalších úlohách sa objavia John Wesley Shipp, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Rick Cosnett a Tom Cavanagh.

V druhom pripravovanom seriáli Jane The Virgin ako už samotný názov napovedá sa stretneme s mladou ženou Jane, ktorá je pannou. Ale vďaka nehode gynekológa nepredídaným umelým oplodnením tehotná. A aby to nebolo málo, keď sa Jane rozhoduje či si dieťa nechá, sa nakoniec zistí, že spermia pochádzala od Rafaela darcu s rakovinou. Tento dramatický seriál odštartuje 13.októbra 2014.

Ďalšie seriálové novinky sa čoskoro dozviete v pripravovanej tretej časti.

Zdroj:  MovieMania.sk Foto © Depositphotos

Súvisiace články