ABC a Marvel chystajú nový seriál Agent Carter

18.12.2014|Marko Aust|
ABC a Marvel chystajú nový seriál Agent Carter

Spoločnosti Marvel Entertainment a ABC pripravujú nový seriál Agent Carter. Tento akčný dobrodružný sci-fi seriál vznikol podľa rovnomenného komiksu.

Peggy Carter sa počas 2. svetovej vojny stáva agentkou po tom, keď jej priateľ Steve Rogers alias Captain America zahynul počas explózie. V roku 1946 po skončení vojny sa ocitne na okraji spoločnosti, keď sa ľudia vracajú domov z bojov. Vykonáva administratívnu prácu pre skrytú spoločnosť SSR, i keď radšej by pracovala v teréne. Nakoniec príde za ňou starý známy Howard Stark, ktorého neprávom obvinili zo zločinu, ktorý jedine jej môže veriť. Peggy sa púšta do nebezpečnej tajnej misie za pomoci Starkoveho komorníka Edwina Jarvisa, aby pomohla očistiť jeho meno.

Hlavnú postavu agentky Peggy Carter si zahrá Hayley Atwell, v úlohe agentov SSR Jacka Thompsona a Daniela Sousu uvidíme Chada Michaela Murrayho a Envera Gjokaja, komorníka Edwina Jarvisa zahrá James D’Arcy a šéfom SSR Rogera Dooleyho bude Shea Whigham.

Dvojhodinová televízna premiéra bude odvysielaná 6. januára 2015 na ABC.

Zdroj:  comingsoon.net Foto © ABC

Súvisiace články

Seriálové novinky HBO na apríl 2021

Seriálové novinky HBO na apríl 2021

Po filmových novinkách prichádzajú na rad seriálové novinky. Priaznivci seriálov si určite prídu na svoje, tešiť sa môžu napríklad na...