Herečka Anna Gunn sa objaví v novom seriáli od tvorcov seriálu Myšlienky vraha

12.2.2015|Ivet Kollárová|
Herečka Anna Gunn sa objaví v novom seriáli od tvorcov seriálu Myšlienky vraha

Držiteľka dvoch cien Emmy, Anna Gunn si zahrá hlavnú ženskú postavu v novom, zatiaľ nepomenovanom seriáli, ktorý vychádza zo seriálu stanice CBS, Myšlienky vraha. Gunn si zahrá po boku herca Garyho Siniseho, známeho predovšetkým zo seriálu CSI: Kriminálka New York.

Pilotná časť nového seriálu sa začne natáčať v polovici februára. Seriál sa zameriava na oddelenie FBI, ktoré pomáha americkým občanom v zahraničí, ktorí sa ocitnú v problémoch. Gary Sinise si zahrá postavu skúseného detektíva, ktorý aktuálne velí top tímu FBI, za vyriešenie viacerých zložitých prípadov. Anna Gunn sa predstaví ako Ally Lambert, expertka na medzinárodné právo a talentovaná lingvistka. Je neoddeliteľnou súčasťou tímu, ktorý zabezpečuje, aby nikto neunikol pred spravodlivosťou.

Na scenári k novému seriálu sa bude podieľať Eric Messer, scenárista seriálu Myšlienky vraha. Výkonným producentom seriálu staníc ABC StudiosCBS Television Studios bude, okrem Messera, aj Mark GordonNick Pepper. Okrem Anny Gunn a Geryho Siniseho si v seriáli zahrá aj Tyler James Williams (Walking Dead).

Prvá epizóda seriálu by sa mala na obrazovkách objaviť už túto jar.

Zdroj:  hollywoodreporter.com Foto © Depositphotos

Súvisiace články

Prehľad filmov na jún 2024

Prehľad filmov na jún 2024

Vstúpili sme do ďalšieho mesiaca jún, začína letné obdobie. Prinášame stručné zhrnutie na aké júnové snímky sa môžeme tešiť v...
Prehľad filmov na máj 2024

Prehľad filmov na máj 2024

Pred nami je mesiac máj, mesiac lásky a my tu máme pre vás opäť prehľad filmov, ktoré uvidíme v slovenských kinách. Kaskadér Jeho...