Kristen Stewart a Jesse Eisenberg si zahrajú v novom filme Woodyho Allena

10.3.2015|Ivet Kollárová|
Kristen Stewart a Jesse Eisenberg si zahrajú v novom filme Woodyho Allena

Herečka Kristen Stewart a herec Jesse Eisenberg, ktorí spolu účinkovali vo filme Adventureland, sa spolu opäť postavia pred kameru. Tento raz to bude pod taktovkou režisérskej ikony, Woodyho Allena a jeho nového, zatiaľ nepomenovaného filmu. Režisér má rovnako v hľadáčiku aj ďalšiu hereckú hviezdu, herca Bruca Willisa.

Ako to už býva zvykom, príbeh filmu, jeho názov, či bližšie detaily o natáčaní, či premiére filmu sú zatiaľ neznáme.

Pre Eisenberga to bude už jeho druhá spolupráca s Allenom. Naposledy sa stretli pri filme Do Ríma s láskou. Kristen Stewart a Bruce Willis budú s režisérom spolupracovať po prvý krát.

Okrem filmu Adventureland, Stewart a Eisenberg spolupracovali aj na novom filme, American Ultra, ktorý má do amerických kín prísť v priebehu roka 2015. Kristen Stewart môžeme aktuálne vidieť vo filme Clouds of Sils Maria, ktorý k nám dorazí 19. marca, a za ktorý, ako prvá Američanka, získala prestížnu francúzsku filmovú cenu César za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe.

Jesseho Eisenberga sme mohli nedávno vidieť vo filme Dvojník a aktuálne si zahral úlohu reportéra magazínu Rolling Stones vo filme The End of the Tour, ktorý mal premiéru na tohtoročnom festivale Sundance. Okrem toho natáča druhé pokračovanie filmu Podfukári a objaviť by sa mal aj vo filme Batman vs Superman: Dawn of Justice v úlohe Lexa Luthora.

Režisér Woody Allen medzitým pracuje na novom seriáli pre stanicu Amazon a 24. júla mu do amerických kín príde jeho nový film Irrational ManJoaquinom Phoenixom a Emmou Stone v hlavných úlohách.

Zdroj:  indiewire.com Foto © archív

Súvisiace články

Prehľad filmov na jún 2024

Prehľad filmov na jún 2024

Vstúpili sme do ďalšieho mesiaca jún, začína letné obdobie. Prinášame stručné zhrnutie na aké júnové snímky sa môžeme tešiť v...
Prehľad filmov na máj 2024

Prehľad filmov na máj 2024

Pred nami je mesiac máj, mesiac lásky a my tu máme pre vás opäť prehľad filmov, ktoré uvidíme v slovenských kinách. Kaskadér Jeho...