Druhé pokračovanie filmu Zoolander príde do kín 12. februára 2016

10.3.2015|Ivet Kollárová|
Druhé pokračovanie filmu Zoolander príde do kín 12. februára 2016

Medzinárodné módne ikony Derek Zoolander (Ben Stiller) a Hansel (Owen Wilson) ohlásili dátum premiéry svojho filmu, Zoolander 2 priamo na móle parížskeho týždňa módy pri prehliadke módneho domu Valentino. Dlho očakávané pokračovanie filmu dorazí do kín 12. februára 2016.

Skutočne veľmi dobre vyzerajúca dvojica sa predviedla v najlepšom svetle a na móle predviedla svojskú módnu show, ktorá je im vlastná. Ich chvíľa prišla vo finále prehliadky módneho domu Valentino v Espace Ephemere Tuileries v Paríži.

Druhé pokračovanie filmu Zoolander bude režírovať Ben Stiller, ktorý spoločne s Justinom Therouxom pracuje aj na scenári k filmu. Okrem Stillera a Owena Wilsona sa v pokračovaní objaví aj Will Ferrell, ktorý si zopakuje postavu Mugatu, či herečka Christine Taylor ako novinárka Matilda Jeffries. Naopak novou tvárou vo filme bude Penelope Cruz, ktorej úloha zatiaľ nie je známa. Začiatok natáčania filmu je naplánovaný na jar tohto roka v talianskom hlavnom meste Rím.

Zdroj:  variety.com

Súvisiace články

Prehľad filmov na jún 2024

Prehľad filmov na jún 2024

Vstúpili sme do ďalšieho mesiaca jún, začína letné obdobie. Prinášame stručné zhrnutie na aké júnové snímky sa môžeme tešiť v...
Prehľad filmov na máj 2024

Prehľad filmov na máj 2024

Pred nami je mesiac máj, mesiac lásky a my tu máme pre vás opäť prehľad filmov, ktoré uvidíme v slovenských kinách. Kaskadér Jeho...