Bryce Dallas Howard sa objaví v snímke “Gold“

31.8.2015|Ivet Kollárová|
Bryce Dallas Howard sa objaví v snímke “Gold“

Herečka Bryce Dallas Howard, ktorú sme mohli nedávno vidieť vo filme Jurský svet, si zahrá v snímke spoločnosti Black Bear PicturesHWY 61, Gold. Pridá sa tak k hercom ako Matthew McConaughey, či Edgar Ramirez.

Režisérom snímky je Stephen Gaghan, scenár píše Patrick MassettJohn Zinman. Producentmi sú Teddy SchwarzmanMichael Nozik. Snímka sa aktuálne natáča v Novom Mexiku, posledná klapka by mala padnúť v októbri v New Yorku. Okrem spomínaných hercov sa vo filme predstavia aj Corey StollToby KebbellBruce Greenwood, či Stacy Keach.

Dráma z baníckeho prostredia sa sústredí na dvoch hľadačov pokladov, ktorí sa snažia nájsť zlato v nezmapovanom prostredí indonéskej džungle. Ich cesta povedie cez záhadný ostrov Borneo až na nikdy nespiacu newyorskú burzu na Wall Street. Bryce Dallas Howard si zahrá dlhoročnú priateľku k postave McConaugheyho, Kay.

Výkonnými producentmi filmu sú Paul Haggis, Ben StillmanRichard Middleton.

Zdroj:  hollywoodreporter.com Foto © Depositphotos

Súvisiace články

Prehľad filmov na jún 2024

Prehľad filmov na jún 2024

Vstúpili sme do ďalšieho mesiaca jún, začína letné obdobie. Prinášame stručné zhrnutie na aké júnové snímky sa môžeme tešiť v...
Prehľad filmov na máj 2024

Prehľad filmov na máj 2024

Pred nami je mesiac máj, mesiac lásky a my tu máme pre vás opäť prehľad filmov, ktoré uvidíme v slovenských kinách. Kaskadér Jeho...