Fotografie a upútavka k druhej série Živí mŕtvi, premiéra už v pondelok na AMC

6.4.2016|AMC / redakčne upravené|
Fotografie a upútavka k druhej série Živí mŕtvi, premiéra už v pondelok na AMC

Fanúšikovia svetového seriálového fenoménu Živí mŕtvi: Počiatok konca odrátavajú dni. Už v pondelok (11. apríla o 22.00) štartuje na filmovom kanáli AMC druhá séria zombie seriálu. Tá bude mať spolu 15 epizód a odvysiela sa v dvoch častiach. Prvá (so siedmimi epizódami) pôjde na jar, zvyšných 8 epizód sa odvysiela v druhej polovici roku 2016. Debut prvej série Fear Walking Dead dosiahol rekordný počet divákov, čo spôsobilo, že sa stanica AMC dostala v deň premiéry do top 10 sledovaných kanálov na celom svete.

Tvorcovia seriálu „Živí mŕtvi: Počiatok konca“ sú showrunner Dave Erickson, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a David Alpert. Hviezdami seriálu sú Kim Dickens (Madison), Cliff Curtis (Travis), Frank Dillane (Nick), Alycia Debnam-Carey (Alicia), Ruben Blades (Daniel), Mercedes Mason (Ofelia), Lorenzo James Henrie (Chris) a Colman Domingo (Strand). Druhá séria seriálu sa začala nakrúcať na polostrove Baja v Mexiku v Baja Studios, kde sa v posledných rokoch realizovali najlepšie filmy, odohrávajúce sa na mori. Prvá séria skončila v momente, keď Madison, Travis a ich veľká rodina našli dočasné útočisko na uzavretom pozemku Stranda s výhľadom na Tichý oceán. Zatiaľ, čo občianske nepokoje stále rastú a mŕtvi preberajú vládu nad Los Angeles, Strand pripravuje útek na „Abigail“, jeho veľkou jachtou kotviacou na mori.

Ako novinka sa na stanici AMC predstaví Chris Hardwick v tzv. „Talking Dead“, kde privíta členov nakrúcania, producentov a hviezdy seriálu. Bude sa s nimi rozprávať o najnovších epizódach „Počiatku konca“ a predstaví aj rôzne rozhovory a ukážky zo zákulisia natáčania.

Na záver ešte upútavku k seriálu Živí mŕtvi: Počiatok konca:

Zdroj:  AMC Foto © AMC

Súvisiace články