Osudy postáv odhalí premiérová séria seriálu Fear the Walking Dead!

19.8.2016|tlačová správa|

Nikde niet úniku! Ani pred premiérovým dielom pokračovania populárneho zombie seriálu Fear the Walking Dead. Českí a slovenskí fanúšikovia sa už o pár dní dočkajú ôsmich nových dielov druhej sezóny. V pondelok 22. augusta o 3:00 si môžu prvý diel vychutnať v pôvodnom znení a o 22:00 s českým dabingom. Ako dramaticky sa premenia osudy obľúbených postáv načrtne už úvodný diel, ktorý odvysiela stanica AMC.

V očakávanej druhej sezóne seriálu Fear the Walking Dead sa obľúbení hrdinovia stretávajú s nástrahami, ktoré im pripravil postapokalyptický svet. Siedmy diel sa s divákmi rozlúčil vo chvíli, kedy rodiny Clarka/Manawy, Salazara a Stranda čelili doposiaľ najväčšej skúške. Postavy stratené vo vlastných charakteroch hľadajú cestu, ako prežiť v tej najkrutejšej realite. Ruka v ruke s nádejou, že nájdu miesto, ktoré doposiaľ nezasiahla infekcia, čelia zložitej otázke, čo pre nich teraz znamená rodina. Čoskoro zistia, že ani voda už nie je bezpečnejšia ako pevnina a prežitie Armageddonu nie je automaticky liek na medziľudské vzťahy. Naši hrdinovia, poznamenaní udalosťami na jachte Abigail, zistia, čo pre nich znamená slovo domov a tiež jeho protipól – samota. Všadeprítomné napätie a nedôvera silno ovplyvnia morálne hodnoty hlavných postáv a otáznik sa bude vznášať nad odolnosťou ich psychiky.

Medzitým čo Travis bojuje s nezvratnou temnotou, ktorá sa chystá pohltiť Chrisa, Alicia čelí vzdoru Madison nechať Nicka ísť. Smútok a bolesť sú Strandovi silným protivníkom a kvôli Danielovej pochybnej minulosti Ofélia stráca nádej v lepšie zajtrajšky. Kto sa teda ujme kormidla a stane sa prirodzeným lídrom, v ktorom ostatní nájdu oporu? Za čo ešte stojí bojovať v tomto šialenom svete? Diváci televíznej stanice AMC sa odpoveď dozvedia už o pár dní...

Zdroj:  tlačová správa Foto © AMC

Súvisiace články