Je známy nový názov tretieho pokračovania filmu Wolverine

10.10.2016|Ivet Kollárová|
Je známy nový názov tretieho pokračovania filmu Wolverine

Nový názov, doposiaľ pracovne nazývaného filmu Wolverine 3, oficiálne na svojich twitterovských účtoch zverejnili hviezda filmu Hugh Jackman a režisér James Mangold.

Film s názvom LOGAN tak bude nasledovníkom filmov X-Men Origins: Wolverine z roku 2009 a Wolverine z roku 2013. Do X-menovského impéria tak pribudne už celkovo desiaty film.

Režisér James Mangold k názvu pridal aj oficiálny poster k filmu, ktorý môže mať veľmi zaujímavé vyústenie. Film LOGAN vzniká pod hlavičkou štúdii 20th Century Fox, Marvel Donners Company.

Okrem Hugha Jackmana, ktorý si zopakuje úlohu Jamesa Howletta alias Logana a.k.a Wolverina, sa vo filme objavia aj Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Richard E. Grant, Stephen Merchant, Eriq La Salle, Elise Neal, či Elizabeth Rodriguez.

Svetová premiéra filmu LOGAN je naplánovaná na 3. marec 2017.

Zdroj:  variety.com Foto © Depositphotos/Twitter

Súvisiace články

Prehľad filmov na jún 2024

Prehľad filmov na jún 2024

Vstúpili sme do ďalšieho mesiaca jún, začína letné obdobie. Prinášame stručné zhrnutie na aké júnové snímky sa môžeme tešiť v...
Prehľad filmov na máj 2024

Prehľad filmov na máj 2024

Pred nami je mesiac máj, mesiac lásky a my tu máme pre vás opäť prehľad filmov, ktoré uvidíme v slovenských kinách. Kaskadér Jeho...