Výhercovia súťaže o festival pass na 18. MFF BA a 2 lístky na filmy

8.11.2016|Movie Mania|
Výhercovia súťaže o festival pass na 18. MFF BA a 2 lístky na filmy

Pre filmových fanúšikov sme v spolupráci s Medzinárodným filmovým festivalom Bratislava sme aj v tomto roku pripravili súťaž o 1 festival pass na 18. MFF BA a 2 lístky na filmy. Súťaž potrvá do polnoci 7. novembra 2016.

Festival pass držiteľa oprávňuje na vstup na festivalové predstavenia v kinách Lumière, Mladosť a Nostalgia v priebehu celého festivalu. Držitelia festival passov majú môžnosť využívať online rezervačný systém Inviton, ktorý umožňuje rezerváciu vstupu na vybrané filmové predstavenie z pohodlia domova.

Oficiálnou festivalovou kaviarňou bude aj tento rok Gorila.sk Urban Space. Návštevníci si tu okrem príjemnej atmosféry budú môcť užiť špeciálne projekcie a sprievodný program festivalu.

Súťažná otázka:

Jednou z tematických sekcií 18. ročníka MFF Bratislava bude aj sekcia Lexikón. K tejto téme bude okrem iných predstavený film od režiséra Jeana-Luca Godarda. Napíšte jeho názov. Napomôcť vám môžu tieto stránky venované 18. MFF Bratislava 2016.

Správna odpoveď bola: Pohŕdanie.

Vyžrebovali sme šťastných výhercov, sú to:

Zlatuša Holubová - festival pass
Štefan Obert - 2 lístky na film

Výhercovia boli kontaktovaní emailom, srdečne gratulujeme, a tešíme sa na vás v ďalších súťažiach!

  Foto © IFF BA

Ostatné časti

V piatok 15. septembra zomrel v texaskom Austine americký herec Billy Miller vo veku 43 rokov. Diváci ho mohli vidieť v seriáloch Kravaťáci,...

Pred 120 rokmi sa narodil slávny francúzsky herec Jean Gabin. Viac sa o ňom dočítate v článku Jean Gabin, herec s veľkým H.

Súvisiace články