Tip na novembrový 46. víkend: Prísľuby z Východu

18.11.2016|Marko Aust|

Na blížiaci sa už v poradí 46. víkend máme v našej pravidelnej rubrike pre vás niekoľko televíznych tipov.

Na piatkový večer Zbohom kura (piatok 22:05h, Jednotka). Francúzsky kriminálny film o neľútostnom boji medzi inšpektorom polície (Lino Ventura) a vplyvným politikom. Film ešte vyšiel v distribúcii pod iným názvom Neľútostný súboj. O charizmatickom hercovi Linovi Venturovi si môžete prečítať profilový článok Drsný chlapík Lino Ventura.

V sobotu večer máme tip na film Prísľuby z Východu (sobota 21:45h, ČT2), ktorý nás zavedie do ruského zločineckého gangu v Londýne. Pre tento klan s zlou povesťou, ktorému vládne Semjon a jeho prchký syn Kirill (Vincent Casell) pracuje šofér Nikolaj Lužin (Viggo Mortessen), ktorému sa zrúti starostlivo naplánovaný život, keď cez Vianoce stretne Annu Chytrovovú, pôrodnú asistentku a dozvie sa, že hľadá príbuznych dievčata, ktoré pri pôrode zomrelo. Dávame do pozornosti našu recenziu k filmu Prísľuby z Východu.

Fotogaléria Prísľuby z Východu (2007)Zobraziť fotogalériu »

Pre fanúšikov filmovej série Hry o život tu máme pokračovanie s názvom Drozdajka 2 (sobota 20:35h, Joj). Katniss Everdeenová musí čeliť oveľa silnejšiemu súperovi, ako boli tí v Aréne, aby vrátila obyvateľom Panemu slobodu raz a navždy. Film vám viac priblíži naša recenzia Hry o život: Drozdajka II.

Fotogaléria Hry o život: Drozdajka II (2015)Zobraziť fotogalériu »

V nedeľu si môžete pozrieť film Transformers 3 (nedeľa 20:15h, Dajto) od Michaela Baya, opäť sa stretneme s mimozemskými robotmi, maskovaných za pozemské autá. O filme Transformers 3 sme tiež napísali recenziu, v hlavných úlohach sa predstavia Shia LeBeouf, John Malkovich, Hugo Weaving a Rosie Huntington-Whiteley.

  Foto © Saturn Entertainment/Forum Film Slovakia

Súvisiace články

TV tipy na tretí októbrový víkend

TV tipy na tretí októbrový víkend

Dnešné sychravé a hmlisté počasie mnohých nabádajú si na televíznych obrazovkách pozrieť nejaký film pri dobrom horúcom čaji. Máme pre...
TV tipy na prvý októbrový víkend

TV tipy na prvý októbrový víkend

Vytúžený piatok je tu, máme pre vás televízne tipy na dnes a víkend. Piatkový večer si môžete vyplniť komédiou Jedna za všetky (20:35h,...