Damian Lewis a Nina Dobrev si zahrajú v životopisnom thrilleri Run This Town

10.4.2018|Ivet Kollarova|
Damian Lewis a Nina Dobrev si zahrajú v životopisnom thrilleri Run This Town

Bývalý kontroverzný primátor mesta Toronto, Rob Ford bol v úrade štyri roky a stihol si narobiť veľa odporcov. Kto bola táto postavička a čo vyviedla si budeme môcť pozrieť v novom, pripravovanom filme, Run This Town, ktorý sa aktuálne natáča v Toronte. Hlavnú postavu primátora Forda si zahrá britský herec Damian Lewis.

Detaily príbehu filmu, ktorého režisérom je Ricky Tollman, ostávajú zahalené rúškom tajomstva, no mal by sledovať reportéra, ktorý sa chystá odhaliť škandál okolo politika, pravdepodobne Forda, ktorý nehrá úplne podľa pravidiel. Poradcovia politika sa snažia mať tohto novinára pod kontrolou a nedovoliť mu publikovať článok.

Okrem Lewisa si v thrilleri Run This Town zahrajú aj Nina DobrevMena Massoud, ktorí by si mali zahrať Fordových poradcov, Ben Platt v úlohe novinára, či Jennifer EhleScott Speedman so zatiaľ nešpecifikovanými úlohami. Film sa bude odohrávať v priebehu posledného roku Roba Forda ako primátora mesta Toronto.

Kontroverzný Rob Ford bol v úrade primátora v rokoch 2010 až 2014. V priebehu tohto obdobia sa, okrem iného, do histórie zapísal pitím na verejnosti, násilným správaním, užívaním drog a bol obvinený zo sexuálneho zneužívania. Ford zomrel na rakovinu v roku 2016.

Zdroj:  hollywoodreporter.com Foto © Depositphotos

Odporúčané články

Zomrel herec Igor Čillík

Zomrel herec Igor Čillík

Slovenský herecký svet dnes opustil dlhoročný člen divadla Nová scéna, herec, ktorý si zahral mnoho vedľajších úloh v českých ale i...
Stratené dievča

Stratené dievča

Film, ktorý rozhodne treba vidieť. V časoch, keď sú filmové plátna zahltené balastom priemernosti, nenápaditých pokračovaní,...