Herečka Keri Russell si zahrá v novom pokračovaní Star Wars: Episozóda IX

9.7.2018|Ivet Kollarova|
Herečka Keri Russell si zahrá v novom pokračovaní Star Wars: Episozóda IX

Režisér J.J. Abrams sa vráti na režisérsku stoličku novej časti ikonického franchisu s názvom Star Wars: Epizóda IX. Spolu s predstaviteľmi štúdii Lucasfilm, Abrams posledné dva mesiace prechádzal castingom na obsadenie novej úlohy, ktorá napokon padne do rúk herečke Keri Russell.

Russell, ktorá s Abramsom spolupracovala na filme Mission: Impossible III. z roku 2006, sa nám vo svojej novej úlohe v ďalekej galaxii predstaví ako neohrozená akčná bojovníčka, no nie je známe, či bude na strane rebelov alebo impéria. Russell sa tak pridá k hercom Daisy Ridley, Johnovi Boyegovi, Oscarovi Isaacovi, či Adamovi Driverovi, ktorí by si mali v pokračovaní Star Wars: Epizóda IX zopakovať svoje úlohy.

J.J. Abrams, ktorý režíroval časť Star Wars: Sila sa prebúdza, sa vráti na režisérsku stoličku deviateho pokračovania ságy Star Wars a nahradí tak pôvodného režiséra filmu Colina Trevorrowa, ktorý pracoval na scenári k filmu už dva rok a bol prepustený z dôvodu umeleckých nezhôd s producentmi filmu. Na novom scenári pracuje J.J. Abrams spoločne s Chrisom Terriom.

Keri Russell sa dostala do povedomia širokej verejnosti najmä kultovým seriálom z konca 90. rokov, Felicity. Svoje akčná „ja“ predviedla vo filmoch Mission: Impossible III., Úsvit planéty opíc, či jej ostatnom seriáli The Americans stanice FX.

Zdroj:  variety.com Foto © Depositphotos

Odporúčané články

Pokánie (Atonement)

Pokánie (Atonement)

Joe Wright po úspešne zvládnutej austenovskej romanci Pýcha a predsudok prichádza na scénu so svojou druhou filmovou adaptáciou. Tentoraz...
Na pravé poludnie (High Noon)

Na pravé poludnie (High Noon)

1952 Šerif Will Kane musí sám čeliť bande zločincov, keď ho mesto nechá v kaši. TVORCOVIA: Gary Cooper (50) ako šerif Will...