Nové seriály v sezóne 2018/2019 - 3.časť

18.9.2018|Marko Aust|
Nové seriály v sezóne 2018/2019 - 3.časť

V tretej časti seriálových noviniek sa opäť vrátime do zámoria a pozrieme, čo chystá pre svojich divákov televízna spoločnosť CBS.

Seriál The Code nás zavedie do súdnych siení i mimo nich medzi právnikov amerického námorníctva. Všetci sú vyškolení ako prokurátor, obhájca či vyšetrovateľ a hlavne ako námorník. V seriáli sa objavia Anna Wood, Ato Essandoh a Phillipa Soo. Termín uvedenia zatiaľ nie je známy.

V novom komediálnom seriáli Fam sa mladej žene narušia sny o bezstarostnom živote s jej snúbencom a jeho bezúhonnej rodiny po tom, keď sa k nej nasťahuje staršia nevlastná sestra, aby unikla od otca. Hrajú: Chip Chinery, Brendan Calton, Nina Dobrev.

Ako už prezrádza názov ďalšej seriálovej novinky FBI, seriál nás zavedie medzi agentov do newyorskej pobočky FBI. Využívajú všetky dostupné technológie, intelekt i zručnosti, aby udržali krajinu i New York bezpečnými. V seriáli sa predstavia Courtney Gonzalez, Ebonee Noel, Missy Peregrym, Jeremy Sisto či Zeeko Zaki. Kriminálny seriál štartuje 26. septembra 2018.

Vzájomnými otázkami viery, existencie i vedy sa zaoberá humorný seriál God Friended Me, Život mladého ateisty sa prevráti hore nohami, keď si ho na sociálnej sieti Boh pridá medzi svojich priateľov a začne nenápadne ako agent meniť životy o osudy ľudí okolo seba. Hrajú: Violett Beane, Brandon Micheal Hall, Javicia Leslie, Joe Morton a Suraj Sharma. Prvá epizóda sa odvysiela 30. septembra 2018.

Komediálny seriál Happy Together nás zavedie medzi pár tridsiatnikov Claire a Petera, ktorí žiju svojim zabehaným a nudným rutinným životom. To sa zmení v okamihu, keď sa objaví pred ich dverami slávna popová hviezda Cooper. V seriáli vystúpia Damon Wayans Jr., Rich Morrow a Amber Stevens West. Pilotný diel štartuje 1. októbra 2018.

V akčnom seriáli Magnum P.I. vystupuje Thomas Magnum ako bývalý príslušník špeciálneho vojenského útvaru Navy Seals, ktorý sa po návrate z Afghanistánustane súkromným vyšetrovateľom na Havaji a využíva svoje získané vojenské zručnosti i skúsenosti.  Hlavnú úlohu Thomasa si zahrá Jay Hernandez, ďalej hrajú Perdita Weeks, Stephen Hill, Zachary Knighton a Sung Kang. Na televízne obrazovky príde 24. septembra 2018.

Chystaný seriál The Red Line zobrazuje dramatické udalosti v Chicagu po tom, čo belošský policajt omylom zastrelí černošského doktora. Do deja vstúpia tri diametrálne odlišné rodiny, ktoré sú vzájomne previazané s prípadom s vlastným pohľadom na udalosti.

Priateľský chlapík z amerického stredozápadu sa so svojou rodinou presťahuje miestnej štvrte v Los Angeles, kde sa snazí medzi miestnymi zapadnúť. Avšak nie každý v jeho susedstve znáša jeho excentrické výstrelky. Komediálny seriál Welcome To The Neighborhood štartuje od 1. októbra 2018.

Týmto končíme tretiu časť a opäť čoskoro pokračujeme v prehľade seriálových noviniek ďalším štvrtým dielom.

  Foto © Depositphotos

Súvisiace články