Film natočený podľa seriálu Perníkový tatko bude mať premiéru na streame Netflix

27.8.2019|Ivet Kollárová|

El Camino: A Breaking Bad Movie je názov nového filmu, ktorý bude vychádzať z udalostí, ktoré sa odohrali v seriáli Perníkový tatko (v anglickom origináli Breaking Bad), presnejšie v jeho závere. Film, ktorý bude akýmsi pokračovaním seriálu, by sa mal zamerať na postavu Jesseho Pinkmana, ktorého osud v seriáli ostal neistý.

Informáciu o filme potvrdil aj streamovací gigant Netflix, na ktorom bude mať film premiéru 11. októbra. Detaily, či herecké obsadenie je zatiaľ neznáme, a veľmi málo prezradil aj prvý oficiálny klip k filmu.

Očakáva sa však návrat Aarona Paula, ktorý si Jesseho zahral v originál seriáli Perníkový tatko. Nasvedčuje tomu aj Aaronov tweet, v ktorom fanúšikov upozorňuje na epizódu, ktorá ich pripraví na samotný film:

Na film El Camino: A Breaking Bad Movie nedávno upozorňoval aj herec Bob Odenkirk, ktorý hrá hlavnú úlohu v spinoffe seriálu Perníkový tatko, Better Call Saul. Bob sa vyjadril: „..o filme som počul veľmi veľa rôznych vecí, viem, že už je natočený a veľmi sa na neho teším“.

Vince Gilligan, ktorý je autorom seriálu Perníkový tatko, režíroval a napísal scenár aj pre film El Camino: A Breaking Bad Movie. Hlavnú úlohu Waltera White, profesora chémie, z ktorého sa špirálou udalostí stane drogový kráľ a.k.a. Heisenberg, si zahral Bryan Cranston. Či sa jeho postava objaví vo filme je rovnako otázne.

Film El Camino: A Breaking Bad Movie bude mať na Netflixe premiéru 11. októbra.

Zdroj:  indiewire.com Foto © Depositphotos

Súvisiace články