Rose Byrne smeruje do seriálu Physical od spoločnosti Apple a jej streamu Apple TV+

30.1.2020|Ivet Kollárová|
Rose Byrne smeruje do seriálu Physical od spoločnosti Apple a jej streamu Apple TV+

Spoločnosť Apple spustila svoj stream Apple TV+ v novembri minulého roka a od počiatočných pár originál seriálov sa jeho portfólio rozrastá rýchlosťou blesku. Okrem obnovených pôvodných seriálov (The Morning Show, See, Dickinson) na druhé série sa dočkáme aj niekoľkých úplne nových. 

Jedným z čerstvo ohlásených seriálov je aj dramédia Physical odohrávajúca sa v 80. rokoch, kedy bol na vzostupe fenomén menom aerobik. Seriál sa zameria na v tichosti trpiacu ženu v domácnosti, ktorá nájde svoju vnútornú silu vskutku nekonvenčnou cestou – vďaka svetu aerobiku. Hlavnú úlohu Kalifornčanky si zahrá Rose Byrne.

O projekt sa starajú scenáristka a autorka Annie Weisman spoločne s výkonnou producentkou seriálu Alexandrou Cunningham. O produkciu seriálu sa cez spoločnosť Tomorrow Studios postarajú Marty AdelsteinBecky Clements.

Rose Byrne sme mohli vidieť vo filmoch ako Bridesmaids, Susedia na odstrel (1 a 2), Špión, či Annie. Jej najnovším projektom, ktorý bude mať premiéru na FX/Hulu je dramatický seriál Mrs. America, kde stvárni bojovníčku za ľudské a ženské práva Gloriu Steinem. V seriáli si hlavnú úlohu Phyllis Schlafly, výrazná osobnosť 70. rokov, ktorá vystupovala proti hnutiu za rovnoprávnosť žien, zahrala Cate Blanchett.

Spoločnosť Tomorrow Studios má na svojom konte, pre stanicu TNT aj seriál Snowpiercer, ktorý vznikol podľa filmovej predlohy od momentálne najúspešnejšieho juhokórejského režiséra Bong Joon-hoa.

Stream Apple TV+ ponúka aj limitovaný seriál Truth Be Told, dramatický seriál Servant, či komediálny seriál Little America. Pripravuje komediálny seriál Mythic Quest: Raven’s Banquet o pozadí príprav jednej z najznámejších video hier, dramatický seriál Home Before Dark o dievčatku, ktoré odhalí niekoľko dôležitých stôp v nevyriešenom prípade, či dokument o histórii komunity LGBTQ v Amerike s názvom Visible: Out On Television.

Zdroj:  hollywoodreporter.com Foto © Jaguarps | Dreamstime.com

Odporúčané články

Hlboké hrdlo Olivie Wilde

Hlboké hrdlo Olivie Wilde

Pornografický film Deep Throat si od svojho uvedenia do kín (!!!) v roku 1972 vydobil status kultu a hlavnej predstaviteľke Linde Lovelace...
Fízli zo zálohy (Other Guys, The)

Fízli zo zálohy (Other Guys, The)

Čo majú spoločné 48 hodín, Smrtonosná zbraň, Posledný skaut a Križovatka smrti? Všetky patria do skupiny policajných buddy movies....
Králiček Jojo

Králiček Jojo

Taika Waititi nepatrí k režisérom, prípadne scenáristom, ktorých by som nejak zvlášť obľuboval. Jeho bizarnosť a špecifickú svojskosť...