Sharon Stone sa zastala Kate Mossovej

5.10.2005|-ma-|
Sharon Stone sa zastala Kate Mossovej

Americká herečka Sharon Stone sa zastala topmodelky Kate Mossovej v súvislosti s užívaním kokaínu. Hollywoodska hviezda skritizovala módne domy, ktoré o Kate prestali javiť záujem. Medzi nimi boli napríklad Chanel, Burberry ako aj H&M. Tie ju okamžite vyhodili, keď sa na svetlo sveta dostala videonahrávka, na ktorej šnupala kokaín. Sharon si myslí, že zástupcovia módnych domov by mali Kate v boji s kokaínom podporiť.

"Kate sa ospravedlnila a snaží sa svoj život zmeniť a to je na všetkom to najdôležitejšie," povedala na adresu modelky herečka. Myslí si tiež, že všetci by mali podporiť ľudí, ktorí sa snažia zbaviť svojich chýb a nezáleží vôbec na tom, čo si myslia nejaké módne domy. V konečnom dôsledku totiž vôbec nejde o ne, ale o Kate. Stone nebola prvou osobnosťou, ktorá sa modelky otvorene zastala. Podporila ju aj kolegyňa Naomi Campbellová, ktorá tiež v minulosti bojovala s drogovou závislosťou.

Zdroj:  SITA Foto © Depositphotos

Súvisiace články

Filmová dračica Sharon Stone

Filmová dračica Sharon Stone

Sharon Yvonne Stone sa narodila 10. marca 1958 v Meadville v americkej Pennsylvánii. Jej rodičmi boli účtovníčka Dorothy Marie a robotník...