Podľa magazínu People je starým mládencom roka M. McConaughey

15.6.2007|Webnoviny|
Podľa magazínu People je starým mládencom roka M. McConaughey BRATISLAVA 15. júna (WEBNOVINY) - Herec Matthew McConaughey, ktorého často fotografujú, ako bez trička cvičí na pláži, je podľa magazínu People "starým mládencom roka." "Zbožňujem teplé počasie a leto," uviedol 37-ročný herec pre časopis, ktorého posledné číslo je venované najpríťažlivejším starým mládencom. "Kde sa dá lepšie užiť, ako na pláži, kde má len málokto tričko?" hovorí McConaughey. "Nemám pravidelný cvičebný režim. Len si žijem svoj život. Každý deň sa chcem riadne vypotiť," hovorí hviezda filmov We Are Marshall (2006), Lemra lemravá (2006) a Sahara (2005) na otázku, ako si udržiava svoju svalnatú postavu.

Keď príde reč na ženy, herec má vysoké požiadavky. "Hľadám ženu s dvoma H - ´horúcu´ a humornú. Keď mám byť úprimný, žena s dobrým zmyslom pre humor je vždy ´horúca´," zdôraznil.

Do zoznamu najatraktívnejších nezadaných mužov sa dostal aj Adrian Grenier, Zach Braff, Justin Timberlake, Ryan Reynolds a raper Ludacris. David Spade, známy z televízneho seriálu Just Shoot Me!, sa taktiež dostal do rebríčka. "Našťastie žijeme vo svete, v ktorom ženy vedia prehliadnuť fyzično a kladú dôraz na dôležitejšie veci, ako dobrá osobnosť ... alebo účinkovanie v seriáli," uviedol 42-ročný herec a komik Spade.

SITA/AP Zdroj:  Webnoviny Foto © Paramount Pictures

Súvisiace články