Bruce Willis bude hrať vo svojom najnovšom filme s dcérou

15.6.2007|Webnoviny|
Bruce Willis bude hrať vo svojom najnovšom filme s dcérou BRATISLAVA 15. júna (WEBNOVINY) - Bruce Willis si zahrá so svojou dcérou Rumer v temnej komédii The Sophomore. Herečka Mischa Barton stvárni najpopulárnejšie dievča na katolíckej strednej škole. Presvedčí druháka, ktorý je školským reportérom, aby vyšetril krádež vedomostných testov. Pri jeho pátracej činnosti však vyjde najavo širšie a temnejšie sprisahanie.

Rumer Willis hrá kamarátku Barton, Bruce Willis vystupuje ako riaditeľ školy - veterán vojny v Perzskom zálive, ktorý stále spomína na vojnové časy. Film bude režírovať pre spoločnosť Yari Film Group Brett Simon. Mischa Barton sa preslávila svojou rolou v televíznom seriáli O.C. California. Osemnásťročná Rumer Willis - Bruceova najstaršia dcéra - sa po prvý raz predstavila na filmovom plátne ako šesťročná vo filme Teraz a potom (1995). Naposledy sa objavila po boku svojho otca vo filme Rukojemník (2005).

SITA/Reuters Zdroj:  Webnoviny Foto © Revolution Studios

Súvisiace články

Bruce Willis v detstve koktal

Bruce Willis v detstve koktal

BRATISLAVA 19. júna (WEBNOVINY) - Bruce Willis tvrdí, že ho v detstve šikovanovali, pretože koktal. Hviezda filmov Smrtonosná pasca začal...