Steve Martin sa oženil so svojou partnerkou Anne Stringfield

29.7.2007|Webnoviny|
Steve Martin sa oženil so svojou partnerkou Anne Stringfield BRATISLAVA 29. júla (WEBNOVINY) - Americký herec Steve Martin sa oženil so svojou partnerkou Anne Stringfield v jeho dome v Los Angeles, informoval o tom jeho hovorca Alan Nierob. Dvojicu zosobášil bývalý senátor Nebrasky a Martinov priateľ Bob Kerrey. Martinovým svedkom bol Lorne Michaels, tvorca komediálneho programu Saturday Night Live. Väčšine zo 75 hostí, vrátane Toma Hanksa, Diane Keaton, Eugena Levyho a Carla Rainera, pri pozývaní nepovedali, že sa pár chystá zosobášiť. Svadobný obrad ich preto prekvapil.

Šesťdesiatjedenročný Martin bol v minulosti ženatý s Victoriou Tennant, s ktorou sa po osemročnom vzťahu v roku 1994 rozviedol. V prípade Stringfield, 35-ročnej spisovateľky a bývalej zamestnankyne magazínu The New Yorker, ide o jej prvé manželstvo. Pár sa spolu schádzal tri roky. Martin zložil manželský sľub s fúzami inšpektora Closeaua, ktoré si nechal narásť pre rolu v pokračovaní remaku filmu Ružový panter (2006).

Martin sa zaskvel aj vo filmoch Lietadlom, vlakom, autom... (1987), Rodičovstvo (1989) L.A. Story (1991) a Otec nevesty (1991). Jeho román Shopgirl v roku 2005 sfilmovali a herec si aj v snímke zahral po boku Claire Danes. O svadbe ako prvý informoval program The Insider na americkej televíznej stanici CBS.

SITA, AP Zdroj:  Webnoviny Foto © Buena Vista Pictures

Súvisiace články