K obsadeniu seriálu Myšlienky vraha sa pripojí Joe Mantegna

15.8.2007|Webnoviny|
K obsadeniu seriálu Myšlienky vraha sa pripojí Joe Mantegna BRATISLAVA 15. augusta (WEBNOVINY) - K obsadeniu kriminálneho seriálu Myšlienky vraha (2005) sa pripojí Joe Mantegna. V dramatickom seriáli spoločnosti CBS z prostredia špeciálneho vyšetrovacieho tímu federálnych agentov stvárni novú hlavnú postavu. Tá nahradí špeciálneho agenta Jasona Gideona, ktorého hral odchádzajúci Mandy Patinkin. Päťdesiatdeväťročný Mantegna stvárni špeciálneho agenta Davida Rossiho, ktorý bol pôvodne členom jednotky, no odišiel do predčasného dôchodku a v tretej sezóne sa k tímu vráti. "Všetci sa tešíme, že sa k našej rodine pripojí Joe Mantegna. Je to úžasný herec a výnimočne dobrý človek," uviedol v utorok v stanovisku výkonný producent seriálu Ed Bernero. Mantegna by sa mal v seriáli objaviť v piatej epizóde novej série.

Päťdesiatštyriročný Patinkin v polovici júla oznámil svoj odchod, pričom uviedol, že dôvodom sú nezhody s producentmi a ich "rozdielne predstavy" o programe. Po tejto správe začala produkcia okamžite hľadať nového herca "s veľkým menom", ktorý by sa stal na jeseň novým hlavným hrdinom. Špeciálny agent Jason Gideon sa však ešte na začiatku novej - tretej sezóny objaví v jednej epizóde, v ktorej sa vysvetlí jeho odchod.

SITA/AP Zdroj:  Webnoviny Foto © 3 Arts Entertainment

Odporúčané články

Diabol v tele (Devil Inside, The)

Diabol v tele (Devil Inside, The)

Pred viac než tromi dekádami stál taliansky horor Cannibal Holocaust na počiatku žánru zvaného “found footage”, v ktorom je podstatná...