Film Očista sa dočká už svojho tretieho pokračovania

17.10.2014|Ivet Kollárová|
Film Očista sa dočká už svojho tretieho pokračovania

Tretie pokračovanie filmu Očista prichádza v spolupráci so štúdiami Universal, BlumhausePlatinum Dunes. O scenár a réžiu by sa mal postarať James DeMonaco, ktorý režíroval druhé pokračovanie filmu.

Očista 2, s Frankom Grillom v hlavnej úlohe, celosvetovo zarobilo 108 miliónov dolárov. Film Očista, prvá časť sci-fi thrilleru s Ethanom HawkomLenou Headey aj napriek rozpočtu len 3 milióny dolárov, zarobila 89 miliónov dolárov. Úspech prvých dvoch snímok sa očakáva aj od tretieho pokračovania. Jason Blum, Sebastian Lemercier spoločne s partnermi spoločnosti Platinum Dune, Michaelom Bayom, Bradom FulleromAndrewom Formom, budú film produkovať.

Filmy majú spoločný príbeh odohrávajúci v Amerike, kde vláda uznala jeden deň v roku, v ktorý sú beztrestne povolené násilnosti a vraždy. Herecké obsadenie tretieho pokračovania filmu Očista, ako aj dátumy začatia natáčania, či premiéry filmu známe zatiaľ nie sú.

Zdroj:  variety.com Foto © Barracuda Movie

Súvisiace články

Total Recall (1990)

Total Recall (1990)

Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) túži ísť na Mars, ale je od toho neustále odhováraný svojou krásnou ženou Lori (Sharon Stone). Vďaka...
Na doraz

Na doraz

Čo by ste urobili, keby vám uniesli vlastné dieťa? Respektíve, čo by ste urobili, ak by ste vedeli, že ešte môžete zasiahnuť a zmariť...