Tom Hardy si nakoniec nezahrá vo filme Suicide Squad

17.1.2015|Ivet Kollárová|
Tom Hardy si nakoniec nezahrá vo filme Suicide Squad

Herec Tom Hardy, známy predovšetkým postavou Bana z filmu Návrat Temného rytiera, či z dobovej snímky Zem bez zákona, musel zrušiť účinkovanie na filme Suicide Squad. Dôvodom je hercov nabitý pracovný diár.

Film Suicide Squad štúdií Warner Bros. vzniká na základe komiksu, kde sa z partie darebákov stanú hrdinovia a na oplátku im budú všetky ich zlé činy odpustené. Film režíruje David Ayer a hlavných hrdinov by si mali zahrať Will Smith ako Deadshot, Margot Robbie ako Halrey Quinn, Jared Leto ako Joker, či Jai Courtney ako Boomerang a Cara Delevingne ako čarodejnica Enchantress.

Hardy mal hrať postavu Rickiho Flagga, hlavného vodcu skupiny, ktorá pozostáva najmä z Batmanových nepriateľov. Či sa herec Jake Gyllenhaal nakoniec objaví ako Flagg zatiaľ nie je oficiálne potvrdené.

Hardyho zaneprázdnenosť spočíva najmä v natáčaní aktuálnej snímky The Revenant režiséra Alejandra G. Inarritu, ktorý v súčasnoti boduje so snímkou Birdman. V dráme odohrávajúcej sa na pohraničí si hlavnú postavu zahrá Leonardo DiCaprio, a vyzerá to tak, že natáčanie snímky sa predĺži nad stanovený časový plán.

Hardyho môžeme tento rok vidieť v očakávanom filme Mad Max: Fury Road, ktorý sa do našich kín dostane 14. mája.

Film Suicide Squad by sa mal začať natáčať v polovici apríla v Toronte. Premiéra filmu je naplánovaná na 5. august 2016.

Zdroj:  hollywoodreporter.com Foto © Depositphotos

Súvisiace články

Total Recall (1990)

Total Recall (1990)

Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) túži ísť na Mars, ale je od toho neustále odhováraný svojou krásnou ženou Lori (Sharon Stone). Vďaka...
Na doraz

Na doraz

Čo by ste urobili, keby vám uniesli vlastné dieťa? Respektíve, čo by ste urobili, ak by ste vedeli, že ešte môžete zasiahnuť a zmariť...