Bruce Willis, Kristen Stewart, Jesse Eisenberg sa objavia v najnovšom projekte od Woodyho Allena

5.8.2015|Marko Aust|
Bruce Willis, Kristen Stewart, Jesse Eisenberg sa objavia v najnovšom projekte od Woodyho Allena

Woody Allen ako je o nom známe, sa drží svojej tradície – nakrútiť jeden film ročne. Preto nie je prekvapením, že po filme Iracionálny muž, ktorý práve prišiel do našich kín, Woody Allen už chystá ďalší projekt.

Woody Allen odhalil herecké obsadenie v jeho ďalšom filme, ktorý zatiaľ nemá názov. Tešiť sa môžeme na tieto herecké hviezdy: Bruce Willis, Kristen Stewart, Jesse Eisenberg, Jeanie Berlin, Blake Lively, Paker Posey, Corey Stoll, Ken Stott, Anna Camp, Stephen Kunken, Sari Lennick a Paul Schneider.

Herec Jesse Eisenberg s Woodym Allenom už spolupracoval v minulom filme Do Ríma s láskou (2012), ako aj Corey Stoll vo filme Polnoc v Paríži (2011) či Parker Posey v poslednom filme Iracionálny muž (2015).

Obsah filmu nie je zatiaľ známy a jeho uvedenie do kín sa predpokladá v budúcom roku 2016. Ak sa chcete dozvedieť viac o jeho poslednom filme Iracionálny muž, môžete si prečítať našu recenziu.

Zdroj:  comingsoon.net Foto © Depositphotos

Súvisiace články

Zomrel herec Roger Moore

Zomrel herec Roger Moore

Dnes vo veku 89 rokov zomrel britský herec Roger Moore, ktorý sa preslávil hlavne postavou Jamesa Bonda. Túto ikonickú postavu stvárnil ako...