Rebecca Ferguson sa pripojí k muzikálu The Greatest Showman on Earth

7.9.2016|Marko Aust|
Rebecca Ferguson sa pripojí k muzikálu The Greatest Showman on Earth

Herečka Rebecca Ferguson sa pripojí k chystanému muzikálu The Greatest Showman on Earth v úlohe švédskej opernej speváčky Jenny Lind, uviedol to portál Variety.

Muzikál je inšpirovaný životom P.T.Barnuma, zakladateľa slávneho cirkusu, v tejto hlavnej úlohe sa predstaví austrálsky herec Hugh Jackman (Wolverine, X-Men). Phineas Taylor Barnum bol slávny vizionár z 19.storočia, ktorý v podstate z ničoho vytvoril predstavenie The Greatest Showman. Šou uchvátila publikum naprieč celým svetom.

Účasť v pripravovanom životopisnom muzikáli potvrdili ďalšie herecké hviezdy ako Michelle Williams (Skrotená hora, Môj týždeň s Marilyn), Zac Efron (Susedia na odstrel 2, Dedo je lotor) a Zendaya. Tvorcovia scenára sú Michael Arndt a Jenny Bicks, režírovať ho bude Michael Gracey.

Zdroj:  variety.com Foto © Depositphotos

Odporúčané články

Som číslo štyri (I Am Number Four)

Som číslo štyri (I Am Number Four)

Máme tu ďalší film natočený na motívy knižného bestselleru. Stoja za ním zvučné mená – produkcie sa chopil Michael Bay a scenára...
Železné srdce

Železné srdce

2. svetová vojna je studnicou príbehov. Či už tých spojeneckých, alebo nepriateľských. Niektoré hovoria o zverstvách, iné o ľudskosti,...