Rebecca Ferguson sa pripojí k muzikálu The Greatest Showman on Earth

7.9.2016|Marko Aust|
Rebecca Ferguson sa pripojí k muzikálu The Greatest Showman on Earth

Herečka Rebecca Ferguson sa pripojí k chystanému muzikálu The Greatest Showman on Earth v úlohe švédskej opernej speváčky Jenny Lind, uviedol to portál Variety.

Muzikál je inšpirovaný životom P.T.Barnuma, zakladateľa slávneho cirkusu, v tejto hlavnej úlohe sa predstaví austrálsky herec Hugh Jackman (Wolverine, X-Men). Phineas Taylor Barnum bol slávny vizionár z 19.storočia, ktorý v podstate z ničoho vytvoril predstavenie The Greatest Showman. Šou uchvátila publikum naprieč celým svetom.

Účasť v pripravovanom životopisnom muzikáli potvrdili ďalšie herecké hviezdy ako Michelle Williams (Skrotená hora, Môj týždeň s Marilyn), Zac Efron (Susedia na odstrel 2, Dedo je lotor) a Zendaya. Tvorcovia scenára sú Michael Arndt a Jenny Bicks, režírovať ho bude Michael Gracey.

Zdroj:  variety.com Foto © Depositphotos

Odporúčané články

Filmové novinky na február 2018

Filmové novinky na február 2018

Druhý mesiac roka sa zvykne označovať za mesiac zábavy, a o tú filmovú zábavu sa február postará dokonale. V našich kinách...
Tri billboardy kúsok za Ebbingom

Tri billboardy kúsok za Ebbingom

Na samom okraji fiktívneho mesta Ebbing na Drinkwater Road stoja tri opustené a pomerne schátrané bilboardy. Odkedy bola postavená...