K filmu Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc 2 je už hotový scenár

22.9.2014|-ma-|
K filmu Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc 2 je už hotový scenár

Prvý diel filmu Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc vo svojom minuloročnom debute zarobil celosvetovo približne 225 miliónov dolárov. S týmito číslami bolo filmové štúdio Paramount viac než spokojné a niet divu, že si vyžiadalo pokračovanie tohto filmu.

Tommy Wirkola, ktorý v prvej časti okrem scenára sa chopil aj režisérskej stoličky, sa na texaskom festivale Fantastic Fest nechal počuť, že scenár k druhej časti Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc už napísal a filmové štúdio Paramount ho už ma k dispozícii. Ako ďalej odvetil, všetko je teraz v rukách Paramountu, ďalšie informácie nie sú známe.

Avšak herec Jeremy Renner, ktorý si zahral vo filme hlavnú úlohu Janka je momentálne veľmi zaneprázdnený. Tieto komplikácie vyvolávajú otázky, ako sa s týmto Paramount vysporiada, či nakoniec nedá projekt k ľadu, neodložia alebo úlohu Janka preobsadia. Ďalší vývoj ukáže čas.

Okrem Jeremyho Rennera si po jeho boku zahrali Gemma Arterton v úlohe Marienky, ďalej Famke Janssen a Peter Stormare.

Prvý diel filmu Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc si môžete pripomenúť trailerom a ďalšie fotky k filmu nájdete v fotogalérii.

Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc

Zdroj:  comingsoon.net Foto © Bontonfilm

Súvisiace články

Filmové novinky na august 2020

Filmové novinky na august 2020

Akoby mávnutím čarovného prútika sme sa prehupli do druhej polovice leta, do mesiaca august. Mesiac, ktorý do kín prinesie o pár snímok...