Gerard Butler sa objaví v akčnej snímke Snow Ponies

5.2.2017|Ivet Kollárová|
Gerard Butler sa objaví v akčnej snímke Snow Ponies

Na svoj režisérsky debut sa s filmom Snow Ponies pripravuje režisér Darrin Prescott. V akčnej snímke, ktorá bude predstavená potenciálnym kupcom počas Európskeho filmového trhu na MFF Berlinale, si hlavnú úlohu zahrá Gerard Butler.

Scenár k filmu od Pata Healyho sa v roku 2006 objavil na Čiernej listine scenárov, ktoré neboli sfilmované. Film Snow Ponies sa sústredí na skupinu siedmych mužov cestujúcich naprieč bludnou krajinou, ktorých úlohou je doručiť záhadný balíček. Pri stretnutí s vražednými banditami a brutálnymi prekážkami na každom kroku, sú nútení si vybrať medzi prežitím a cťou, lojálnosťou a ľsťou.

Produkčnými spoločnosťami snímky sú 87elevenG-BASE. Natáčanie filmu je naplánované na koniec tohto roka.

Gerard Butler sa naposledy objavil v snímke Londýn v plameňoch, ktorý celosvetovo zarobil cez 205 miliónov dolárov. Momentálne natáča krimi thriller Den of Thieves režiséra Christiana Gudegasta o lúpeži štátnej rezervy 120 miliónov dolárov. Vo filme si zahrajú aj Pablo Schreiber, Curtis „50 Cent“ Jackson, či O´Shea Jackson Jr.

Zdroj:  hollywoodreporter.com Foto © Sbukley | Dreamstime.com

Súvisiace články

Filmové novinky na august 2020

Filmové novinky na august 2020

Akoby mávnutím čarovného prútika sme sa prehupli do druhej polovice leta, do mesiaca august. Mesiac, ktorý do kín prinesie o pár snímok...