Chystá sa spinoff k filmu John Wick s názvom Ballerina

8.10.2019|Ivet Kollárová|
Chystá sa spinoff k filmu John Wick s názvom Ballerina

Štúdia Lionsgate sa pripravujú na spoluprácu s režisérom Lenom Wisemanom, ktorý pracuje na spinoffe k franchisu John Wick s názvom Ballerina. Akčný thriller sa zameria na nájomnú vrahyňu, ktorá sa chce pomstiť ľuďom, ktorí zabili jej rodinu.

Postava Baleríny bola krátko predstavená v ostatnom filme John Wick: Kapitol 3 – Parabellum. Postavu stvárnila Unity Phelan, no známe zatiaľ nie je, či si ju zahrá aj v pripravovanom spinoffe. O scenár k novinke sa postará Shay Hatten, ktorý napísal scenáre aj pre Zacka Snydera a jeho Army of the Dead (Netflix), či spomínaného Johna Wicka – Parabellum

O produkciu filmu Ballerina sa postarajú Basil Iwanyk, Erica Lee, Chad Stahelski a Keanu Reeves. Za štúdia Lionsgate je to James Myers. Film Ballerina dostal od štúdii zelenú aj napriek pripravovanému štvrtému filmu John Wick.

Režisér Len Wiseman odštartoval svoju kariéru s úspešným franchisom Underworld. Postaral sa aj o film Smrtonosná pasca 4 a natočil niekoľko epizód seriálov ako Hawaii Five-O, Ospalá diera, Lucifer, Mutanti, či Swamp Thing.

Zdroj:  deadline.com Foto © Lionsgate

Súvisiace články

Filmové novinky na august 2020

Filmové novinky na august 2020

Akoby mávnutím čarovného prútika sme sa prehupli do druhej polovice leta, do mesiaca august. Mesiac, ktorý do kín prinesie o pár snímok...