Televízne tipy na tretí májový víkend: triler Cudzinec vo vlaku, epický príbeh Ben-Hur

15.5.2020|Marko Aust|

Najobľúbenejší deň v týždni je opäť tu a spolu máme pre vás v našej pravidelnej rubrike výber televíznych tipov na piatok a víkend.

Na piatok večer máme tip na kriminálnu drámu Jack Reacher (20:30h, Markíza). V hlavnej úlohe bývalého vojenského vyšetrovateľa Jacka Reachera sa predstaví Tom Cruise. Jacka nájdete len vtedy, keď on sám chce byť nájdený. Objavuje sa v prípadoch, ktoré potvrdzujú, že spravodlivosť je slepá, a v záujme ich vyriešenia neváha ignorovať zákony svojej krajiny. 

Akčný triler Cudzinec vo vlaku (20:30h, Markíza) je ďalším tipom na sobotu večer. Pravidelná a úplne bežná cesta vlakom z práce domov sa znenazdajky zmení na pulzujúci a napínavý boj o život. Vlak sa blíži do cieľa, mŕtvoly pribúdajú a hlavné vyšetrovacou metódou v zbesilom tempe sa stáva pokus-omyl, päste a pištole. V hlavných úlohách sa predstavia Liam Neeson, Vera Farmiga, Patrick Wilson alebo Sam Neill. V kinách bol distribuovaný pod názvom Muž vo vlaku. 

Nedeľný tip bude patriť historickému epickému príbehu Ben Hur (20:25h, Joj Plus). Ben-Hura krivo obviní zo zrady adoptívny brat Messala, vysokopostavený príslušník rímskej armády. Jeho rodina vrátane milovanej manželky skončí vo väzení a on sám je zbavený majetku a odsúdený na doživotné galeje. Po troch rokoch strávených na mori sa Ben-Hur vracia do vlasti s jedinou myšlienkou – pomstiť sa Messalovi. 

Prajeme všetkým príjemný víkend.

  Foto © Bonton Film/Forum Film Slovakia

Súvisiace články

Filmové novinky na august 2020

Filmové novinky na august 2020

Akoby mávnutím čarovného prútika sme sa prehupli do druhej polovice leta, do mesiaca august. Mesiac, ktorý do kín prinesie o pár snímok...