Nový drsný teaser Mafia k filmu Únos

27.10.2016|tlačová správa - redakčne upravené|

Do kín sa dnes dostáva teaser k filmu Mariany Čengel Solčanskej - Únos, ktorý ukazuje divokosť mafie deväťdesiatych rokov. Hra o život je vždy hrou o smrť. 

Mafia zohrala pri únose prezidentovho syna svoju úlohu. Nebolo to zadarmo a účty platíme dodnes.

Herci Dano Heriban a Peter Oszlik ako hráči, ktorí rozohrali veľkú hru na život a hlavne na smrť, sa zahryzávajú jedovatými vetami do podstaty Slovenska deväťdesiatych rokov. Kto je vlastne ten, čo ovláda, čo rozhoduje o tom, kto sa ráno zobudí? Kto chce hovoriť o Únose?

Reálne udalosti, ktoré inšpirovali film Únos poznačili Slovensko a dodnes nechávajú krvácajúce jazvy. Súčasťou boja o moc sa stal aj organizovaný zločin, v ktorom pravidlá určujú tí najsilnejší. A najbezohľadnejší.

Režisérka a autorka scenára Mariana Čengel Solčanská nás nenecháva na pochybách, že zlo okolo nás existuje. A nemá ani trochu prívetivú tvár. Desivé udalosti a mafiánske praktiky deväťdesiatych rokov, ktoré diváci uvidia vo filme, majú svoju prvú ochutnávku.

Premiéra filmu Únos v slovenských kinách bola ohlásená na 2. marca 2017.

Zdroj:  Continental Film Foto © Continental Film/Youtube repro

Súvisiace články

Prvý trailer k DC filmu Black Adam

Prvý trailer k DC filmu Black Adam

Štúdia Warner Bros. s pomocou herca Dwayna Johnsona dnes zverejnili prvý trailer k filmu, ktorý má zmeniť hierarchiu sily v DC Univerze....