Jeff Goldblum si vo filme The Price of Admission zahrá po boku Michelle Monaghan

Štúdia Radiant Films International pripravujú spoločne s režisérom Petrom Glanzom dramédiu s názvom The Price of Admission. V hlavných úlohách si v snímke zahrajú Michelle Monaghan, Michael Sheen a najnovšie sa k nim pridal aj herec Jeff Goldblum.
Film, ktorého scenár napíše samotný Glanz sa sústredí na priemerného divadelného dramatika Harolda, ktorý práve prechádza krízou stredného veku a navyše mu krachuje manželstvo. Jediný kto mu rozumie je jeho najlepší priateľ, Alexander Taft, psychológ, ktorý sám prechádza krízou stredného veku. Harold, neschopný fungovať v reálnom svete, sa ponorí do písania hry o svojom živote.
O produkciu filmu sa, okrem Radiant Films International, ktoré zastrešujú medzinárodné práva, postarajú spoločnosti Armian Pictures a ICM.
Zdroj: hollywoodreporter.com Foto © Depositphotos