Upútavka k chystanému filmu Legenda o Tarzanovi

11.12.2015|Marko Aust|
Upútavka k chystanému filmu Legenda o Tarzanovi

Na plátna slovenských kín mieri ďalšie filmové spracovanie svetoznámeho knižného románu o Tarzanovi od režiséra Davida Yatesa s názvom Legenda o Tarzanovi.

Tentokrát nás príbeh zavedie pár rokov po tom, čo Tarzan (Alexander Skarsgård) zamenil život v africkej džungli za život bohatého Johna Claytona III, Lorda Greystoka, po boku svojej milovanej manželky Jane (Margot Robbie). Ten je teraz vyslaný spät do Konga ako obchodný emisár britského parlamentu, bez toho aby tušil, že má zahrát úlohu pešiaka v smrteľne nebezpečnej hre chamtivosti a pomsty belgického kapitána Leona Roma (Christoph Waltz). Avšak ľudia stojaci za vražedným sprisahaním vôbec netušia, s kým majú tu česť. V ďalších úlohách sa predstavia tiež Samuel L. Jackson, Casper Crump či Djimon Hounsou.

Slovenská premiéra filmu Legenda o Tarzanovi v kinách od 30. júna 2016. Upútavku so slovenskými titulkami si pozrite nižšie alebo cez tento link na upútavku.

Zdroj:  MovieMania.sk Foto © YouTube repro

Súvisiace články

Prvý trailer k DC filmu Black Adam

Prvý trailer k DC filmu Black Adam

Štúdia Warner Bros. s pomocou herca Dwayna Johnsona dnes zverejnili prvý trailer k filmu, ktorý má zmeniť hierarchiu sily v DC Univerze....