TV tip na novembrový víkend: Grandhotel Budapešť a Biela veľryba

8.11.2019|Marko Aust|

Na druhý novembrový podušičkový víkend máme pre vás trojicu televíznych tipov. Na piatkový večer smeruje prvý tip na komediálnu drámu Grandhotel Budapešť (20:25h, Joj Plus) od Wesa Andersa. Bližší pohľad o svojráznom vrátnikovi v hoteli v bohom zabudnutom kúte vám ponúkne naša filmová recenzia.

Kriminálna dráma Jack Reacher (20:30h, Markíza), je naším druhým tipom na sobotný večer, hlavnú úlohu Jacka Reachera, bývalého elitného vojenského vyšetrovateľa, ktorý rieši prípady i za hranou zákona, stvárnil herec Tom Cruise. Herec si sám točil nebezpečné scény bez kaskadéra vrátane automobilovej naháňačky.

Tretím a nedeľným tipom je klasická snímka nakrútená podľa známeho rovnomenného románu od Hermana Melvilla s názvom Biela veľryba (21:55h, ČT2). Hlavnú postavu kapitána Achaba posadnutého veľrybou si zahral slávny herec Gregory Peck, viac o ňom sa môžete dočítať v profilovom článku Gregory Peck – predstaviteľ šľachetného hrdinu.

Prajeme príjemný víkend.

  Foto © Barracuda Movie/Bontonfilm

Súvisiace články

TV tipy na tretí októbrový víkend

TV tipy na tretí októbrový víkend

Dnešné sychravé a hmlisté počasie mnohých nabádajú si na televíznych obrazovkách pozrieť nejaký film pri dobrom horúcom čaji. Máme pre...
TV tipy na prvý októbrový víkend

TV tipy na prvý októbrový víkend

Vytúžený piatok je tu, máme pre vás televízne tipy na dnes a víkend. Piatkový večer si môžete vyplniť komédiou Jedna za všetky (20:35h,...